اطلس خودروکار کلیک

معاون فروش شرکت نفت ایرانول خبر داد:

تغییر سبد فروش به نفع محصولات با کیفیت

عصر خودرو- معاون فروش شرکت نفت ایرانول از افزایش تولید و فروش روغن‌هایی با سطح کیفی بالا در سال جاری خبر داد.

تغییر سبد فروش به نفع محصولات با کیفیت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، امیر عظیمی گفت: در راستای بهینه کردن سبد فروش محصولات و افزایش سود آوری شرکت نفت ایرانول، تولید و فروش روغن هایی با سطح کیفی بالا در سال جاری افزایش یافت بطوریکه فروش روغن های بنزینی با سطح کیفیت بالا در ده ماهه 99 نسبت به دوره مشابه 98 رشد 12 درصدی داشته است. به عنوان مثال Racing ، Ronia و 16000 در ده ماهه 99 نسبت به دوره مشابه سال قبل به ترتیب 225، 15 و 14 درصد رشد فروش داشته است.

  عظیمی افزود: در راستای عرضه مستقیم به مصرف کننده و افزایش شبکه توزیع مویرگی و تغییر سیاست های عرضه فروش مویرگی، در ده ماهه امسال عرضه مستقیم روغن های دیزلی نسبت به دوره مشابه سال قبل 7 درصد رشد داشته است.

  وی تصریح کرد: فروش روغن موتور صادراتی و انواع روغن های صنعتی داخلی نیز طی ده ماهه سال 1399 نسبت به دوره مشابه سال قبل به ترتیب 125 و 11 درصد رشد داشته اند.

  وی در مورد رونمایی از برخی از محصولات این شرکت با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که هفته گذشته  صورت گرفت، گفت: امسال سه محصول جدید Henza 2  و 12000- 15w40 و Motorow 10w40 در سبد فروش محصولات ایرانول قرار گرفت.

  عظیمی ادامه داد: در دنیای امروز بازار هر لحظه تغییر می‌کند و یک تولید کننده باید بتواند نیازهای به روز بازار را شناسایی و در راستای آن به تولید بپردازد. در همین راستا بر آن شدیم سطح کیفی این محصولات را که در سال‌های گذشته با گرید پایین‌تری تولید می‌شدند، بهبود بخشیم.

  معاون فروش شرکت نفت ایرانول تصریح کرد: روغن دنده اتوماتیک IV - ATF sp ، روغن موتور بنزینی ایرانول یونا Youna -API  SN plus 5w30 ،ضد یخ CoolMax ،گریس لیتیوم کمپلکس، گریس LNGI00، روغن هیدرولیک ضد آتش، روغن محافظ ورق فولاد،  نیز طراحی، تولید و بخشی از آن در سال 99 به بازار کشور عرضه شده است. همچنین روغن موتور دیزلی یورو دیزل در پایان سال 1398 طراحی و از نیمه سال 1399 به بازار عرضه گردیده است که به دلیل شرایط کرونایی حاکم در کشور رونمایی این محصول صورت نپذیرفته بود.

  عظیمی در پایان افزود: به طور قطع تولید محصولات با کیفیت یک شبه اتفاق نمی‌افتد و این خروجی مرهون زحمات مدیران قبلی و فعلی این شرکت است که پیوسته در تلاش‌اند با نیازهای به روز جامعه قدم بردارند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۲۳
    • خودرو امروز ۵۲۲
    • خودرو امروز ۵۲۱
    • خودرو امروز ۵۲۰
    • خودرو امروز ۵۱۹
    • خودرو امروز ۵۱۸
    • خودرو امروز ۵۱۷
    • خودرو امروز ۵۱۶
    • خودرو امروز ۵۱۵
    آخرین بروزرسانی ۱۲ ساعت پیش
    آرشیو