فونیکسریمکسبهتام

عرضه شاهین جی در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

آغاز فروش فوق العاده ۴ محصول سایپا به مادران دارای دو فرزند و بیشتر

عصر خودرو- گروه خودروسازی سایپا؛ فروش فوق العاده ۴ محصول خود را در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به مادران با دو فرزند و بیشتر از امروز (۱۶اسفند) آغاز کرد.

آغاز فروش فوق العاده ۴ محصول سایپا به مادران دارای دو فرزند و بیشتر
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، با توجه تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر جمعیت و فرزندآوری و همچنین قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب مجلس‌ شورای‌ اسلامی، گروه خودروسازی سایپا دومین فروش محصولات خود را برای مادرانی که از 19 آبان ماه صاحب فرزند دوم شدند، از امروزساعت 10 صبح و به مدت دو روز به صورت شبانه روز آغاز کرد.

  در طرح فروش فوق العاده قانون حمایت از خانواده و جوانی محصولات شاهین جی، ساینا اس، کوییک با گیربکس معمولی و تیباEX2 رینگ فولادی عرضه شده است و متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی saipa.iranecar.com می توانند فرآیند ثبت نام در طرح مذکور را انجام دهند. بر این اساس حداکثر زمان تحویل محصولات فروش فوق العاده، ٩۰ روز است.

  در صورتی که تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد پس از برگزاری قرعه کشی، در صورت منتخب شدن امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه خودرو فراهم می شود و در غیر این صورت برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تائید سازمان های ذی ربط برسند، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.

  لازم به ذکر است که متقاضیان تا زمان برگزاری قرعه کشی و اعلام منتخبین، هیچگونه وجهی واریز نخواهند کرد.

  بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانی، یک خودرو ایرانی به انتخاب و به نام مادر و همچنین به قیمت کارخانه در هر نوبت ثبت‌نام برای یک مرتبه، تحویل داده خواهد شد.

  برچسب ها
  کرمان موتوراکستریم
  مطالب مرتبط