فونیکسریمکسبهتام

تحویل کامیون‌های هیدروژنی نیکولا صعودی شد

عصر خودرو- نیکولا، تولیدکننده خودروهای الکتریکی برآوردهای تحویل سه ماهه اول کامیون‌های هیدروژنی را شکست داد.

تحویل کامیون‌های هیدروژنی نیکولا صعودی شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، نیکولا از تخمین‌ها برای تحویل خودروهای بزرگ هیدروژنی بزرگ خود در سه‌ماهه اول پیشی گرفت که نشانه‌ای از پیشرفت در چرخش خود به سمت فناوری کامیون‌های برقی باتری‌دار است.

  این سازنده کامیون‌های برقی اعلام کرد در سه ماهه اول 40 وسیله نقلیه در مقایسه با 30 دستگاه مورد نظر تحلیلگران، تحویل داده است. ارقام تحویل خوش‌بینانه در زمانی به دست می‌آید که صنعت خودروهای برقی با چالش‌های کاهش تقاضا مواجه است و مصرف‌کنندگان را وادار به انتخاب خودروهای هیبریدی ارزان‌تر می‌کند.

  نیکولا در سه ماه منتهی به 31 مارس 43 کامیون تولید کرد و گفت که باقیمانده خودروهای بزرگ هیدروژنی بزرگ موجودی آن در پایان سه ماهه برای تحویل در اوایل آوریل تعیین شده است. نیکولا در فوریه هدف خود را برای تحویل 350 کامیون برقی پیل سوختی هیدروژنی در سال 2024 تعیین کرد و اعلام کرد 35 دستگاه را در سه ماهه چهارم تحویل داده است.

  طبق گزارش رویترز،  این شرکت اعلام کرد که پس از حل مشکلی که باعث نشت مایع خنک‌کننده در باتری و منجر به آتش‌سوزی شده بود، تمام کامیون‌های باتری‌دار را تا اوایل سه ماهه سوم به مشتریان بازگرداند.

  برچسب ها
  کرمان موتوراکستریم
  مطالب مرتبط