فونیکسریمکسبهتام

کیا برقی جدید در راه آمریکا

عصر خودرو- کیا قصد دارد یک خودروی برقی غافلگیرکننده را به بازار آمریکا عرضه کند که یک کراس‌اوور به نام EV۳ و قیمت آن ۳۵هزار دلار است.

کیا برقی جدید در راه آمریکا
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، این خودرو در سال 2025 وارد بازار ایالات متحده خواهد شد و دارای قیمتی رقابتی است. هدف EV3 پر کردن بخشی از شکاف بزرگ در بازار فعلی خودروهای الکتریکی است.

  در این بازار قیمت ارزان‌ترین تسلا از 38هزار و 990 دلار شروع می‌‌شود. برخی از مدل‌‌های برقی وجود دارند که دارای قیمت کمتری هستند اما معمولا قدیمی به شمار می‌روند.

  EV3به عنوان یکی از اولین خودروهای برقی واقعا مدرن و کم‌‌هزینه وارد بازار می‌‌شود. علاوه بر کیای جدید، شورولت اکوئینوکس الکتریکی که هفته گذشته عرضه شد، نقطه درخشان دیگری در بازار خودروهاست.

  نسخه 34هزار و 995دلاری این خودرو بیش از 300مایل برد تخمینی را ارائه می‌دهد و واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی هفت‌هزار و 500 دلاری است.

  خودروی موردنظر اواخر امسال برای سفارش در دسترس خواهد بود.  EV3 کیا اما برای واجد شرایط بودن اعتبار هفت‌هزار و 500 باید در آمریکای شمالی ساخته شود. به همین دلیل، کیا اعلام کرده در حال ارزیابی تولید خودروی موردنظر در خاک آمریکاست.

  برچسب ها
  کرمان موتوراکستریم
  مطالب مرتبط