فونیکسریمکسبهتام

وزارت صمت:

ثبت سفارش خودروهای وارداتی جانبازان در دستور کار است

عصر خودرو- وزارت صمت از ثبت سفارش خودروهای وارداتی جانبازان در آینده نزدیک خبر داد.

ثبت سفارش خودروهای وارداتی جانبازان در دستور کار است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۵:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایلنا، وزارت صمت اعلام کرد که ثبت سفارش خودروهای وارداتی جانباران پس از تکمیل تبادل اطلاعات بین وزارت صمت و بنیاد شهید در اسرع وقت انجام می‌شود؛ هم اکنون وب سرویس بنیاد شهید و سامانه جامع تجارت در اختیار سازمان فناوری اطلاعات قرار گرفته و این سازمان ضمن تایید اتصال این دو وب سرویس مقرر کرد در اسرع وقت امکان تبادل اطلاعات فراهم شود.

  برقراری وب‌سرویس بنیاد شهید و سامانه جامع تجارت به منظور استعلام اطلاعات جانبازان معزز مشمول طرح واردات خودرو است، تا امکان صحت سنجی اطلاعات جانبازان میسر باشد.

  درهمین ارتباط احمد آقایی سرپرست معاونت حمل و نقل وزارت صمت اعلام کرده که همه جانبازان می‌توانند رأساً اقدام به ثبت سفارش کنند و در صورت تمایل امور مربوط به واردات خودرو را به شرکت‌های واردکننده واگذار کنند.

  وی یادآور شد: پس از تکمیل ثبت سفارش و نهایی شدن میزان ارز مورد نیاز، بخشی از منابع ارزی آن از سهمیه وزارت صنعت، معدن و تجارت و بخشی دیگر نیز از طریق منابع بانک مرکزی تامین خواهد شد.

  آقایی خاطرنشان کرد: وزارت صمت خود را مکلف به تامین خودروهای وارداتی جانبازان می‌داند و این عزیزان مطمئن باشند این وزارتخانه پیگیر امور آنهاست.

  برچسب ها
  کرمان موتوراکستریم
  مطالب مرتبط