فونیکسریمکسبهتام

فروش آنلاین خودروی برقی اسکای ول تحویل فوری (خارج از سامانه یکپارچه)

عصر خودرو- شرکت نبکا فروش فوری خودروی اسکای ول ET۵ ویژه تیر ماه ۱۴۰۳ را اعلام کرد.

فروش آنلاین خودروی برقی اسکای ول تحویل فوری (خارج از سامانه یکپارچه)
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، طبق بخشنامه فروش شرکت نبکا، در این طرح خودرو اسکای ول برقی با تعداد محدود به صورت نقدی با تحویل فوری به قیمت 2 میلیارد و 238 میلیون و 490 هزار تومان عرضه میگردد.

  در این طرح فروش خودرو ها در رنگ های سرمه ای متالیک و خاکستری دودی متالیک در دسترس خریداران می باشد. همچنین جهت راحتی هرچه بیشتر خریداران در شارژ خودرو ،یک عدد شارژر دیواری خانگی علاوه بر شارژر پرتابل هدیه داده خواهد شد.

  این طرح از روز سه شنبه 19 تیر از طریق وبسایت شرکت، بخش فروش در دسترس می باشد.

   

  خودروی اسکای ول ET5 کراس اوور متوسط برقی شرکت نبکا با ظرفیت باتری فوق العاده 72 کیلووات در ساعت قادر به پیمایش 520 کیلومتر با شارژ کامل می باشد. این خودرو با موتور الکتریکی قدرتمند 203 اسب بخار و گشتاور 320 نیوتن متر تنها در 9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر میرسد و با قابلیت بازیافت انرژی جنبشی هنگام ترمزگیری و طی سراشیبی انرژی از دست رفته را به باتری های خودرو برمیگرداند. شرکت نبکا به مدت 5 سال خودرو و 8 سال باتری های آنرا ضمانت کرده است.

  خودروی اسکای ول مجهز به سطح 2.5 سیستم های خودران و کمک راننده بوده و درکنار ترمز اضطراری و رادار های جانبی به سیستم کروز کنترل تطبیقی و پیشرفته نیز مجهز شده است.

  اطلاعات بیشتر و خرید آنلاین در وبسایت شرکت نبکا:   https://nebkaev.ir/sales/

  برچسب ها
  کرمان موتوراکستریم