کارمانیا

سرپرست هیئت کشتی بهارستان خبر داد

وعده یک دستگاه خودرو به کشتی‌گیر قهرمان

عصر خودرو: سرپرست هیئت کشتی شهرستان بهارستان در مراسم تجلیل از حسن رحیمی قهرمان کشتی در آمریکا گفت: شهردار و اعضای شورای شهر قول یک زمین یک‌هزار و ۵۰۰ مترمربعی با کاربری ورزشی و یک زمین ۲۸۰ مترمربعی با کاربری مسکونی به همراه یک دستگاه پژو پارس را به وی دادند.

وعده یک دستگاه خودرو به کشتی‌گیر قهرمان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از فارس، محمود قاسمی در غرب استان تهران با بیان اینکه مراسم تجلیل از حسن رحیمی کشتی‌گیر وزن 57 کیلوگرم ایران در رقابت‌های جام جهانی که همراه تیم ملی بالاتر از آمریکا به مقام قهرمانی دست یافت، اظهار کرد: در مراسم تجلیل از این قهرمانی نامی کشورمان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان، امام جمعه شهر گلستان، فرماندار این شهرستان، نماینده مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان حضور داشتند.

  وی با بیان اینکه در این مراسم از مادر حسن رحیمی نیز تجلیل به عمل آمد، ادامه داد: ابراهیم نکو، نماینده مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم قول حج عمره را به رحیمی و خانواده‌اش داد.

  سرپرست هیئت کشتی شهرستان بهارستان با اشاره به پاداش‌های وعده داده شده دیگر بیان کرد: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان نیز قول زمین یک‌هزار و 500 مترمربعی با کاربری ورزشی و یک زمین 280 مترمربعی با کاربری مسکونی به همراه یک دستگاه پژو پارس را به وی دادند.

  وی با بیان اینکه از مسئولان می‌خواهیم توجه بیشتری به کشتی شهرستان بهارستان داشته باشند، خاطرنشان کرد: ظهور پدیده‌های کشتی مانند رحیمی‌ها نیازمند اختصاص اعتبار به هیئت کشتی این شهرستان و توجه بیشتر مسئولان مربوطه است.

  قاسمی با اشاره به اینکه امیدوارم امثال رحیمی‌ها در ورزش این مملکت رشد پیدا کنند و در مسابقات برون‌مرزی بدرخشند، متذکر شد: بنده به تنهایی قادر به انجام کاری نیستم.

  وی اضافه کرد: امثال رحیمی‌ها در این مملکت زیاد هستند و در صورت یاری مسئولان شهرستان بهارستان، می‌توان کشتی‌گیران مستعد و توانمندی را تحویل ایران اسلامی داد.

  سرپرست هیئت کشتی شهرستان بهارستان در ادامه با بیان اینکه در خرداد ماه سال جاری مسابقات لیگ نوجوانان شهرستان بهارستان برگزار می‌شود، متذکر شد: همچنین میزبان توابع استان تهران هستیم و با قدرت در لیگ استان تهران شرکت خواهیم کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  • شماره ۴۰۳
  آخرین بروزرسانی ۳ روز پیش
  آرشیو