مدیران خودروکارمانیا

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا:

تجزیه و تحلیل ماهانه تصادفات جاده‌ای در ستاد پلیس راهور

کاهش ۲۹۷ نفری تعداد کشته‌ها

عصر خودرو- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی به آمادگی صد درصدی پلیس راهور برای اجرای طرح‌های ترافیکی به خصوص برای اربعین حسینی خبر داد و گفت: علاوه بر تیم‌های استانی، هزار نفر نیروی کمکی نیز برای اجرای دقیق این طرح به کار گرفته خواهند شد.

تجزیه و تحلیل ماهانه تصادفات جاده‌ای در ستاد پلیس راهور
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۹:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در دومین همایش فصلی رؤسا و فرماندهان پلیس راهور ناجا، اظهار داشت: حضور رؤسای پلیس راهور و پلیس راه استان‌ها در این همایش به منظور بررسی عملکرد و تجزیه و تحلیل تخلفات تصادفات جاده‌ای است.

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی تصریح کرد: در طی سال جاری استان‌هایی که نسبت به مدت مشابه افزایش تصادفات و کشته‌ها را داشتند به طور ماهانه در ستاد پلیس راهور احضار شده و این آمار بررسی، تجزیه و تحلیل می‌شود؛ حتی رؤسای پاسگاه‌های پلیس راه نیز به صورت ماهانه و به صورت فصلی برای فرماندهان انتظامی استان‌ها وضعیت رؤسای پلیس راهور و پلیس راه استان‌ها ابلاغ می‌شود.

  عالی‌ترین مقام راهنمایی و رانندگی کشور به تجزیه و تحلیل تصادفات و آمار کشته‌ها از اول سال پرداخت و گفت: 3.3 درصد کاهش کشته‌ها در 6 ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه در سال 93 را دارا بودیم یعنی 298 نفر کمتر کشته شده‌اند.

  وی به موضوع اربعین پرداخت و گفت: تاکنون از شهر مهران بازدید به عمل آمده و طرح‌های مربوط به رفت‌و آمد در محورهای منتهی به استان‌های خوزستان و ایلام بررسی شده و همچنین جاده‌های استان‌های درگیر و استان‌های پشتیبان نیز مورد ارزیابی قرار گرفته است.

  سردار مهری افزود: علاوه بر تیم‌های مستقر در خود استان‌ها پیش‌بینی شده که قریب به هزار نفر نیروی کمکی برای یک هفته قبل و بعد از اربعین در این طرح داشته باشیم.

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی به آمادگی صد در صدی پلیس راهور برای اجرای طرح‌های ترافیکی در اربعین اشاره و بیان داشت: طرح زمستانه نیز از 23 آذر تا 23 اسفند انجام خواهد شد.

  عالی‌ترین مقام راهنمایی و رانندگی کشور به قرارگاه جهادی تربیت و آموزش در پلیس راهور پرداخت و گفت: پلیس راهور در ارزیابی در بین پلیس‌های تخصصی جزو پلیس‌های برتر شناخته شده است و با این آمادگی، ما آماده اجرای فرامین فرمانده کل قوا و تدابیر فرمانده ناجا خواهیم بود.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو