اوتو ۳۶۰

رئیس اداره کل درآمد شهرداری تهران خبر داد

بدهی ۱۸۰ میلیارد تومانی دولت در عوارض جرایم راهنمایی و رانندگی

عصر خودرو- رئیس اداره کل درآمد شهرداری تهران گفت: دولت ۱۸۰ میلیارد تومان در عوارض جرایم راهنمایی و رانندگی به شهرداری بدهکار است.

بدهی ۱۸۰ میلیارد تومانی دولت در عوارض جرایم راهنمایی و رانندگی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس، رزمی در جمع خبرنگاران در خصوص پرداخت عوارض نوسازی، کسب و پیشه و ... در شهر تهران، گفت: شهرداری تهران برای نهمین سال جشن خوش‌حسابی را برگزار می‌کند.

  وی با بیان اینکه اگر افراد به موقع عوارض خود را پرداخت کنند 10 درصد به آنها تخفیف داده می‌شود و اگر به موقع پرداخت نکنند به آنها جریمه تعلق می‌گیرد، گفت: در عوارض نوسازی 9 درصد جریمه دیرکرد و در عوارض پسماند به صورت روزانه محاسبه می‌شود.

  رئیس اداره کل درآمد شهرداری تهران اضافه کرد:  در بخش عوارض خودرو تخفیف نداریم ولی اگر مالک خودرو عوارض را پرداخت نکند ماهیانه 2 درصد به آن جریمه تعلق می‌گیرد.

  رزمی به پرداخت اینترنتی عوارض اشاره کرد و گفت: شهروندانی که به صورت اینترنتی عوارض خود را پرداخت کنند امتیازشان در قرعه‌کشی دو برابر می‌شود.

  وی به بدهی‌های دولت به شهرداری اشاره کرد و گفت: در بخش جرایم راهنمایی و رانندگی و سایر موارد دولت به شهرداری بدهکار است که سهم شهرداری از جرایم رانندگی حدود 170 تا 180 میلیارد تومان است که تاکنون یک ریال هم پرداخت نشده است.

  رئیس اداره کل درآمد شهرداری تهران در خصوص عواضر بحث گمرکی گفت: در این زمینه هم پرداختی نداشته است و فقط در بحث سوخت قدری پرداختی داشته‌ایم که خیلی نبوده است که جمع تمامی این عوارض حدود 500 میلیارد تومان است که تاکنون دولت به طور کامل آن را پرداخت نکرده است.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط