مدیران خودروکارمانیا

هفته نامه خودرو امروز منتشر کرد:

حکمران جدید ابرخودروها آمد

عصر خودرو: شنبه ۱۵ اسفند ماه شاهد حضور دویست و هستاد و ششمین شماره از هفته نامه خودرو امروز در دکه های روزنامه فروشی سرار کشور خواهیم بود.

حکمران جدید ابرخودروها آمد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، در جدیدترین شماره از هفته نامه خودرو امروز پای صحبت های پیماان کارگر می نشینیم تا جزییات قرارداد همکاری رنو و سایپا را برایمان تشریح کند. مدیرعامل رنو پارس در این گفت و گو از تشکیل شرکت مشترک رنو و سایپا با سهم حداقل 60 درصدی شرکت فرانسوی می گوید.
  در بازار هفته این بار به سراغ بازار شیشه ای خودرو می رویم تا با انواع شیشه های تولید داخل و لیست قیمت های آن آشنا شویم.
  جهان خودرو این شماره ما را با پرچمدار ناتنی سدان های ب ام و، حد وسط سی کلاس های کوپه مرسدس، ابرخودرو تمام الکتریکی DS و سوپر آونتادور منصوری با شتاب 2.7 ثانیه ای آشنا می کند و در ادامه گزارشی مبسوط از سومین همایش بین المللی صنعت خودرو خواهیم داشت.
  "حکمرانی تازه برای قلمرو ابرخودروها" در تازه ها میراث دار 1.500 اسب بخاری ویرون، شی رون را به علاقمندان معرفی می کند و گزارش نمایشگاه در مطلبی جامع به نمایشگاه خودرو تهران که بعد از 12 سال غیبت، در هفته ای که گذشت نمایشگر توانمندی های صنعت خودرو بود، می پردازد.
  انتخاب شماره جدید هفته نامه به بررسی یکی از پرفروش ترین مدل های مرسدس بنز در بازار داخلی C200 مدل 2012 می پردازد. در ادامه هم سری به بازار خودرو می زنیم و با جدیدترین لیست قیمت هاچ بک های 50 تا 200 میلیونی آشنا می شویم.
  ماشین سنگین این هفته را با خبر اقامت شیر آلمانی در ایران و حضور محصولات MAN در ایران می گذرانیم و "دار و دسته آنالوگ ها" خودروهای اسپرتی که می خواهند همچنان ساده باشند را به ما معرفی می کند.
  در ادامه به سراغ تعمیرگاه می رویم و در باب اهمیت سرویس هوزینگ و منیفولد هوا مطالبی را می خوانیم و در آخر هم به مبحث رینگ و ایرادهای رایج مربوط به آن می پردازیم.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط