مدیران خودروکارمانیا

نحوه آموزش قطعه سازان هنوز تعیین نشده است

عصر خودرو-محسن صالحی نیا، معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با «عصرخودرو» درباره التزام های موجود در قرار داد پژو برای انتقال فناوری ساخت و توسعه صنعت قطعه سازی کشورمان توضیحاتی داد.

نحوه آموزش قطعه سازان هنوز تعیین نشده است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۶:۰۰

  به گزاش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، معاون امور صنایع وزیر صنعت گفت: در چارچوب این قرارداد همکاری بین قطعه‌سازان ایرانی که با این شرکت جوینت وینچر کار می کنند و قطعه سازان پژو در سراسر دنیا دیده شده تا قطعه سازان ایرانی نیز وارد شبکه تامین پژو در دنیا شوند. اما نحوه آموزش قطعه سازان در چارچوب این قرارداد از جزئیاتی است که بعدا مشخص خواهد شد چرا که امضای جزئیات این قراردادها برخی نکات جزئی کلیدی دارد اما مسلما وقتی اعلام می کنیم که این همکاری در قالب شرکت تولیدی مشترک اجرایی می شود این گونه موارد نیز لحاظ شده است. چرا که ساختار جوینت وینچر آن است که شرکت مشترک هیات مدیره‌ای دارد که نیمی از آن مدیران ایرانی خواهند بود. این جوینت وینچر 6 معاون دارد که سه نفر ایرانی و سه نفر دیگر فرانسوی هستند. همچنین سه معاون ایرانی 3 قائم مقام فرانسوی و سه معاون فرانسوی نیز سه قائم مقام ایرانی دارند. همچنین این شرکت 8 مدیر میانی شامل 4 مدیر ایرانی و 4 مدیر فرانسوی دارد. وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا میزان آموزش قطعه سازان ایرانی توسط پژو نیز در قرار داد تعین شده است تصریح کرد: بله اما من میزان نفر ساعت این آموزش را به خاطر ندارم. اما آموزش یکی از موارد اصلی قرارداد مذکور است که از سطوح مدیریتی آغاز شده و تا رده‌های پایین تر را در بر می گیرد.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط