مدیران خودروکارمانیا

استاندار خراسان رضوی:

بیش از ۳۰۰واحد قطعه سازی خودرو در استان خراسان رضوی وجودارد

عصر خودرو- استاندار خراسان رضوی گفت: در استان بیش از ۳۰۰ واحد قطعه سازی خودرو وجود دارد که این تعداد ۷.۵ درصد از کل سرمایه گذاری های خراسان رضوی را به خود اختصاص داده است.

بیش از ۳۰۰واحد قطعه سازی خودرو در استان خراسان رضوی وجودارد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  مهر، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در این جلسه با اشاره به اینکه قطعه سازی خودرو یکی از قدیمی ترین صنایع است، اظهار کرد: لزوم بهره گیری از تکنولوژی های نوین در این حوزه لازم است.

  استاندار خراسان رضوی افزود: باید با بهره گیری از تسهیلات بانکی، سرمایه گذاری های داخلی و خارجی و کمک های دولت در قالب همکاری با صنایع دارای توجیه اقتصادی زمینه را برای به روز کردن خطوط تولید در این حوزه فراهم کرد.

  رشیدیان با اشاره به هم مرز بودن استان با کشورهای CISو افغانستان از این وضعیت به عنوان فرصت مغتنمی برای صادرات یاد و تصریح کرد: سیاست دولت تدبیر و امید در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» حمایت از واحدهای تولیدی، توسعه صادرات غیرنفتی و اشتغال است.

  وی با بیان اینکه وجود شرکت های دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی در استان ظرفیت مطلوبی برای ارتقای کیفیت تولیدات است بر تقویت و توسعه ارتباط صنایع با این مجموعه ها به منظور بومی سازی تکنولوژی ها تاکید کرد.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط