کارمانیا

خودرو والیبالیست های ایرانی تیم ملی + تصاویر

عصر خودرو- خیلی از مردم جهان دوست دارند از رخدادهای زندگی ورزشکاران مورد علاقه خود مطلع شوند و زندگی خصوصی ورزشکاران مشهور مورد اهمیت بسیاری از آنها می باشد این مسئله در ایران نیز صدق می کند و طرفداران برخی از چهره های ورزشی مشتاق به نزدیک شدن و صمیمیت با آنها هستند یکی از مواردی که بسیاری می خواهند بدانند این است که والیبالیست های معروف یا چهره های مشهور ورزشی دیگر چه ماشین هایی سوار می شوند و به چه اتومبیلهایی علاقه دارند.

خودرو والیبالیست های ایرانی تیم ملی + تصاویر
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو»، زندگی والیبالیست های کشورمان برخلاف فوتبالیست ها کمتر با حاشیه مواجه بود است، صفا و دوستی در این سرو قامتان موج می زند و نتیجه آن بالا بردن پرچم کشور عزیزمان در آسیا و جهان توپ و تور است.

  در ادامه به خودرو برخی از ستاره های پیشین و فعلی تیم ملی والیبال ایران اشاره ای می کنیم:

   

   

  1: حمزه زرینی

  شماره هفت حال حاضر متین ورامین که تا سال گذشته قبل از مصدومیت در ترکیب تیم ملی حضور داشت بعد از لیگ جهانی 2013 یک پورشه پانامرا سفید خریده است که در حال حاضر جزو گران قیمت ترین اتوموبیل های موجود در بازار به شمار می آید.

  ماشین حمزه زرینی ، ماشین بازیکنان والیبال ایران ، خودرو بازیکنان والیبال ایران

   2: محمد موسوی و امیر غفور

  محمد موسوی و امیر غفور دو بازیکن کلیدی تیم ملی که امثال در تیم های متین و پیکان توپ می زنند آن چنان ماشین باز نیستند و سال هاست که سانتافه سوارند.

  ماشین محمد موسوی و امیر غفور ، خودرو بازیکنان والیبال ایران ، خودرو والیبالیست ها

  3: شهرام محمودی

  شماره یک تیم ملی و باشگاه شهرداری ارومیه مکمل امیر غفور از ماشین بازهای تیر است. کیا موهای اولین خودرو گران قیمت محمودی بود و با آن به تمرین های کاله می رفت. هیوندای سنتنیال را در سال دوم حضور خود در کاله خرید. بی ام دبلیو x3 و مزدا 3 نیز از دیگر خودروهای پشت خط زن تیم ملی ایران است.

  ماشین شهرام محمودی ، خودرو والیبالیست ها ، والیبالیست

  4: میر سعید معروف

  کاپیتان و پاسور چیره دست تیم ملی که هفته گذشته به زنیت کازان پیوست از زمان عضویت خود در باشگاه داماش به اتوموبیل خود وفادار است. کاپیتان معروف یک لندکروز مشکی دارد.

  ماشین سعید معروف ، والیبالیست ، ماشین بازیکنان والیبال ایران

  5: عادل غلامی و بهنام محمودی

  بهنام محمودی اولین لژیونر والیبال ایران در ایتالیا که در حال حاضر عضو شورای شهر کرج است مانند بردارش شهرام ماشین باز نیست و مدتی است که لکسوس RX350 را به عنوان اتوموبیل خود برگزیده است. عادل غلامی کاپیتان سابق کاله عضو فعلی باشگاه میزان و تیم ملی به همراه شهرام محمودی یک ماشین باز تیر است. عادل غلامی لکسوس RX350 سوار می شود و تا به حال کیا اپتیما، تویوتا FJ و پرادو را امتحان کرده است.

  ماشین عادل غلامی و بهنام محمودی ، والیبالیست ، ماشین بازیکنان والیبال ایران

  6: علیرضا نادی

  کاپیتان اسبق تیم ملی که از زمان ولاسکو دچار حاشه های زیادی شده است مدت هاست که از رنجروور استفاده می کند.

  ماشین علیرضا نادی ، والیبالیست ، ماشین بازیکنان والیبال ایران

  7: عبدالرضا علیزاده، آرمین تشکری، فرهاد قائمی و مهدی مهدوی

  آرمین تشکری سومین دفاع میانی تیم ملی، فرهاد قائمی دریافت کننده قدرتی تیم ملی و پیکان، عبدالرضا علیزاده لیبرو مکمل ظریف و عضو باشگاه شهرداری ارومیه همگی از آزرا استفاده می کنند. مهدی مهدوی کاپیتان و پاسور دوم تیم ملی کشورمان نیز بارها با آزرا سر تمرینات باشگاهی خود دیده شده است.

  ماشین والیبالیست های تیم ملی ، والیبالیست ، ماشین بازیکنان والیبال ایران

  8: مجتبی میرزاجانپور، فرهاد ظریف، میلاد عبادی پور، پوریا فیاضی و محمد محمدکاظم

  فرهاد ظریف لیبرو کهنه کار تیم ملی  و مجتبی میرزاجانپور دریافت کننده قدرتی زن تیم ملی با حضور در برنامه ای زنده اعلام کردند که از 206 استفاده می کنند، ظریف بارها در جواب به سوال مجری گفت که با این خودرو راحت است. میلاد عبادی پور و پوریا فیاضی که امسال با هم در شهرداری ارومیه هم تیمی هستند و در ترکیب تیم ملی حضور دارند، 206 را به دیگر خودروها ترجیح می دهند، همچنین محمدکاظم بازیکن اسبق تیم ملی که در زمان ولاسکو از لیست مربی آرژانتینی خط خورد سوار بر 206 سفید رنگ پدرش می وشد و بر سر تمرین ها می رود.

  خودرو گرانقیمت والیبالیست های مشهور ایرانی ، والیبالیست ، ماشین بازیکنان والیبال ایران

  9: امیرحسینی، مهدی بازارگرد و آرزش کشاورزی

  امیر حسینی پاسور اسبق تیم ملی و کاپیتان فعلی خودروسازان تهرانی با ماکسیما آبی رنگ خود سر تمرین تیم پیکان می رود. کشاورزی و بازارگرد از بازیکن های سابق تیم ملی که امثال با هم توسط بهروز عطایی به متین ورامین فراخوانده شدند نیز از ماکسیا استفاده می کنند.

  ماشین امیر حسینی ، والیبالیست ، ماشین بازیکنان والیبال ایران

  10: فرهاد سال افزون و مصطفی شریفات

  بازیکن های تیم ملی کشورمان هر دو کیا کوپه سوار می شوند.

  خودرو بازیکنان والیبال ایران ، والیبالیست ، ماشین بازیکنان والیبال ایران

  11: آرش کمالوند، رحمان داوودی و مجتبی شبان

  آرش کمالوند بازیکن سابق تیم ملی که امثال بعد از مصدومیت های طولانی به سایپا پیوسته است ماشین بازی را دوست دارد و سوار بر هیوندای کوپه می شود. رحمان داوودی بازیکن فعلی و مجتبی شبان بازیکن سابق تیم ملی نیز همانند همتای خود به جنسیس کوپه علاقه دارند.

  ماشین بازیکنان ایران ، والیبالیست ، ماشین بازیکنان والیبال ایران

  12: فرهاد نظری افشار و علیرضا جدیدی

  نظری افشار بازیکن سابق و کلیدی تیم ملی که از دو سال پیش دیگر به تیم ملی دعوت والیبال نشد زیاد اهل ماشین بازی نیست اما از ماشین های آلمانی بدش نمی آید. علرضا جدیدی کاپیتان تیم ملی ب والیبال نیز به تازگی پورشه کاین را به عنوان کاشین خود انتخاب کرده است.

  گرانترین ماشین والیبالیست های ایرانی ، والیبالیست ، ماشین بازیکنان والیبال ایران

  13: سامان فائزی و علیرضا مباشری

  دو بازیکن ذخیره تیم ملی کشورمان سوار بر خودرو ملی سمند می شوند. فائزی به جز سمند یک آزرا هم دارد.

  بازیکنان تیم ملی والیبال ایران ، والیبالیست ، ماشین بازیکنان والیبال ایران

  14: رضا قرا

  بازیکن تیم ملی زیر 23 سال و ذخیر تیم ملی بزرگسالان که بعد از حضور موفق خود در کاله امسال به پیکان پیوسته، از ماشین باز های تیر در لیست موجود است. قرا دوستان زیادی در بانگاه معاملات خودرو دارد و در حال حاضر با بی ام دبلیو X3 سر تمرین های خود حاضر می شود. از سمند، آزرا، پیکاپ، 206 و زانتیا نیز در گذر زمان استفاده کرده است.

  ماشین گرانقیمت علیرضا قرا ، والیبالیست ، ماشین بازیکنان والیبال ایران


   15: علیرضا سجادی

  بازیکن سابقتیم ملی بزرگسالان و کاپیتان دوم تیم ملی ب که امسال در شهرداری تبریز توپ می زند عاشق مجله ها و اخبار دنیای خودرو است و می توان گفت او هم یک ماشین باز حرفه ای است. سجادی در حال حاضر سوار بر آلفارومئو مشکی خود می شود.

  خودرو بازیکنان تیم ملی والیبال ایران ، والیبالیست ، ماشین بازیکنان والیبال ایران

   

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  آخرین بروزرسانی ۱۱ روز پیش
  آرشیو