کارمانیا

فرمانده پلیس راه مازندران خبر داد:

ترافیک شدید در محورهای کندوان و هراز

جاده چالوس یک‌طرفه شد

عصر خودرو- فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به یک‌طرفه‌شدن جاده چالوس به‌دلیل ترافیک شدید گفت: هم‌اکنون ترافیک شدیدی در محورهای کندوان و هراز وجود دارد.

ترافیک شدید در محورهای کندوان و هراز
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از تسنیم، سرهنگ پاسدار جعفر محمدنژاد  اظهار داشت: محور کندوان به‌دلیل حجم بالای ترافیک در این جاده از ساعتی پیش یک‌طرفه شده و با توجه به ترافیک سنگین از مسیر شمال به جنوب جاده کندوان این محدودیت اعمال شده و تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد.

  وی افزود: به‌دلیل ترافیک سنگین و بارش باران در محورهای اصلی هراز، سوادکوه و کندوان، ممنوعیت تردد تریلر، کامیون و موتورسیکلت تا بامداد فردا یکشنبه 20 تیرماه تمدید شد.

  فرمانده پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در محورهای هراز و کندوان تا ساعت 8 صبح و سوادکوه نیز تا بامداد روز یکشنبه 20 تیرماه (فردا) برقرار است.

  وی افزود: ترافیک سنگین خودرویی در محور هراز در محدوده جنگل آمل، سوادکوه حدفاصل شیرگاه تا پل سفید و کندوان نیز از سمت شمال به جنوب است.

  محمدنژاد با اشاره به ترافیک در محورهای درون‌شهری استان، گفت: به‌دلیل بارش شدید باران سطح جاده‌های غرب استان لغزنده بوده و سبب آب‌گرفتگی شده است.

  فرمانده پلیس راه مازندران افزود: در پی بارش شدید باران و کاهش دما در شهرستان‌های نوشهر و چالوس، معابر و خیابان‌های اصلی و فرعی این مناطق به‌شدت دچار آب‌گرفتگی شدند و تردد خودروها را با کندی مواجه ساخته است. بارش شدید سبب کاهش دید افقی رانندگان شده و در برخی مواقع نیز برف‌پاک‌کن‌ها توان مقابله با باران را نیز از دست داده بودند.

  مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، رامسر، گلوگاه و کیاسر است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید