کارمانیا

آزمایش رانندگی محصول جدید مدیران خودرو در پیست آزادی

X۳۳S جدید زیر پای مشتریان

عصر خودرو: شرکت مدیران خودرو جدیدترین محصول خود را برای معرفی به مشتریان بالقوه بعد از روزگذشته در پیست آزادی به معرض تست فنی گذاشت.

X۳۳S جدید زیر پای مشتریان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۳:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، جدیدترین مدل ام وی ام X33 که نسل سوم X33 به حساب می آید پس از بازبینی های فراوان با ویژگی های مدرن به روز رسانی شده و در دو تیپ به نام های X33S و X33S Sport به ترتیب به قیمت تقریبی 75 و 77 میلیون تومان در بازار عرضه می شود.

این خودرو مجهز به پیشرانه دو لیتری DOHC مجهز به گیربکس CVT دارای تیپ ترونیک 7 سرعته است که در دو حالت اکو و اسپرت قابل استفاده است که در حالت اکو با مدیریت دقیق سیستم کامپیوتری بر عملکرد مکانیزم میزان پاشش سوخت پیشرانه و عملکرد گیربکس میزان مصرف سوخت به کمترین مقدار ممکن می رسد و حالت اسپرت با قابلیت تعویض دنده در دورهای بالا شتابگیری سریع تری را به همراه دارد که در مسیرهای خلوت و جاده های باز برون شهری استفاده فراوان دارد.

این شاسی بلند شهری جدید بعد از ظهر امروز در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی با استقبال گرم و حضور تعداد بسیار زیادی از مشتریان وفادار شرکت مدیران خودرو به بوته آزمایش گذاشته شد تا مشتریان بلقوه محصولات این شرکت بتوانند این خودرو جدید را شخصا مورد نقد و بررسی قرار دهند. در گوشه ای از این مراسم تنی چند از قهرمانان اتومبیلرانی کلاس های مختلف نیز به پیست آزادی به منظور تست رانندگی X33S جدید دعوت شدند. پس از انجام تست رانندگی رانندگان حرفه ای مسابقات اظهار داشتند که X33S جدید با وجود شاسی بلند بودن پایداری قابل توجه و ترمز های قدرتمندی دارد. برای این رانندگان سرعت طلب، شتابگیری به نسبت آرام خودرو که از خصوصیات بارز و ذاتی گیربکس های CVT ناشت می گیرد تنها جای گلایه بود که با مد نظر قرار دادن کلاس شاسی بلند شهری X33S جدید، در دراز مدت اهمیت چندانی نخواهد داشت.
خودرو X33S تنها دو ماه است که در بازار کشور عرضه می شود اما با این حال هم در ایران و هم در سطح جهانی خودرویی با آمار فروش چشمگیر و یکی از محصولات استراتژیک شرکت MVM در جهان و مدیران خودرو در ایران است.
تست های رانندگی ویژه مشتریان شرکت مدیران خودرو بصورت مدون در پیست اتومبیرانی آزادی برگزار می شوند. علاقه مندان می توانند با برقراری تماس با شرکت مدیران خودرو از نحوه ثبت نام و زمان برگزاری این رویدادها باخبر شوند.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط
دکه مطبوعات
  • شماره ۴۰۱
  • شماره ۴۰۱
  • شماره ۴۰۰
  • شماره ۴۰۰
  • شماره ۳۹۹
  • شماره ۳۹۹
  • شماره ۳۹۶
  • شماره ۳۹۶
  • شماره ۳۹۵
آخرین بروزرسانی ۴ روز پیش
آرشیو