کارمانیا

بازپرس دادسرای مشهد در حاشیه بازدید از مصدومان تصادف زنجیره‌ای:

برخورد قانونی با همه کسانی که در تصادف زنجیره‌ای مشهد کوتاهی کردند

به زودی در رابطه با این پرونده تصمیم گیری می‌شود

عصر خودرو- بازپرس شعبه ۴۱۰ بازپرسی مجتمع ناحیه ۴ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: با مسببان و متخلفان سانحه تصادف زنجیره ای چهارم فروردین ماه در آزاد راه شهید شوشتری در هر مقام و با هر مسوولیتی که باشند بطور قاطع و بدون هر گونه اغماض برخورد قانونی می‌شود.

برخورد قانونی با همه کسانی که در تصادف زنجیره‌ای مشهد کوتاهی کردند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از میزان، قاضی محمد حسن اصولی صفار امروز در حاشیه ملاقات با مصدومان و مجروحان این تصادف زنجیره ای که در بیمارستانهای امدادی، آیت الله طالقانی و شهید هاشمی نژاد بستری بودند، تصریح کرد: با مسببان و متخلفان سانحه تصادف زنجیره ای چهارم فروردین ماه در آزاد راه شهید شوشتری در هر مقام و با هر مسوولیتی که باشند بطور قاطع و بدون هر گونه اغماض برخورد قانونی می شود.

  برخورد قانونی با همه کسانی که در تصادف زنجیره‌ای کوتاهی کردند/ به زودی در رابطه با این پرونده تصمیم گیری می‌شود

  وی افزود: تحقیقات پرونده در حال انجام و اظهارات مصدومان، مجروحان و افرادی که در صحنه تصادف حاضر بوده اند از آنان گرفته شده است.

  بازپرس شعبه 410 بازپرسی مجتمع ناحیه 4 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و مسوول رسیدگی به پرونده تصادف زنجیره ای چهارم فروردین ماه ادامه داد: مدارک لازم برای رسیدگی این پرونده جمع آوری شده است و به زودی در خصوص این پرونده تصمیم گیری می شود.
  اصولی صفار افزود: همه افرادی که در این تصادف زنجیره ای متحمل صدمه بدنی شده اند و شکایتی دارند می توانند به شعبه 410 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد واقع در بلوار وحدت ، نبش وحدت 12 مراجعه نمایند.

  برخورد قانونی با همه کسانی که در تصادف زنجیره‌ای کوتاهی کردند/ به زودی در رابطه با این پرونده تصمیم گیری می‌شود

  بر اساس این گزارش، مجروحان حادثه تصادف زنجیره ای در اظهارات خود به بازپرس پرونده اعلام کردند هیچگونه علائم هشدار دهنده مبنی بر وقوع تصادف یا مه گرفتگی در مسیر اتوبان به هیچ طریقی و از سوی هیچ فرد و مسوولی در پلیس راهور و راهداری مشاهده نکرده اند و تنها در ورودی آزاد راه به آنها گفته شده است که اتوبان دارای مه گرفتگی می باشد. مجروحان و شاکیان این تصادف همچنین بیان کردند که با وجود مه گرفتگی شدید امکان سرعت غیر مجاز وجود نداشته است و با سرعت مطمئن در حال حرکت بوده اند.

  بر اساس این گزارش، عصر جمعه چهارم فروردین ماه در پی وقوع تصادف زنجیره ای در آزاد راه شهید شوشتری حدود 41 دستگاه خودرو با یکدیگر برخورد کردند که منجر به مرگ یک کودک و مجروح شدن حدود 84 نفر شد.

  در ملاقات بازپرس پرونده با مجروحان و مصدومان این تصادف، دکتر رضا وفایی نژاد مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دکتر علی صمدی رئیس اورژانس مشهد به همراه روسای بیمارستانهای امدادی، آیت الله طالقانی و شهید هاشمی نژاد نیز حضور داشتند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  آخرین بروزرسانی ۱۵ روز پیش
  آرشیو