مدیران خودروکارمانیا

واگذاری پرسپولیس به سایپا شدنی نیست

عصر خودرو- مدیرعامل باشگاه سایپا با بیان اینکه بحث جذب مهدی رحمتی از سوی علی دایی مطرح نشده است، به صحبت‌های عضو هیات مدیره استقلال واکنش نشان داد.

واگذاری پرسپولیس به سایپا شدنی نیست
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، رضا درویش  درباره شرایط تیم فوتبال سایپا و نتایج این تیم تا قبل از وقفه لیگ برتر، گفت: از نتایج که راضی نیستیم ولی خودمان در بخشی از این نتایج، دخیل نبودیم. در بحث داوری ها، نمی توانیم کاری کنیم. حداقل در سه مسابقه ما، اشتباهات داوری دخالت مستقیم داشت. شاید اگر روال داوری حقیقی بود، نتایج دیگری رقم می خورد.

  وی افزود: به هر حال تیم ما جوان است و در تیم های ملی، بازیکنان زیادی دارد. از سال گذشته سعی کردیم بازیکنان زیادی را از رده سنی پایه به کار بگیریم تا آینده باشگاه را تامین کنند. پنج بازیکن در تیم نوجوانان، 8 بازیکن در تیم جوانان و چند ملی پوش در تیم بزرگسالان از جمله نتایج جوانگرایی و اهمیت سایپا به تیم های پایه است. ما اساس تیم را بر پایه بازیکنان جوان ترسیم کرده ایم هرچند به نتایجی که می خواستیم دست نیافتیم.

  مدیرعامل باشگاه سایپا با اشاره به غیبت دو بازیکن جوان این تیم در بازی مقابل پرسپولیس برای همراهی تیم جوانان، تصریح کرد: بازیکنان برای باشگاه هستند ولی اختیار آنها را نداریم. از مسئولان فدراسیون خواستیم بازیکنان سایپا به جای اینکه سه شنبه صبح همراه تیم عازم اردن شوند، سه شنبه شب و بعد از بازی با پرسپولیس به این کشور بروند. فدراسیون با این درخواست موافقت کرد ولی وقتی به رختکن تیم رفتم، دیدم بازیکنان جوان ما نیستند. این هم یک نوع همکاری است. جالب است تیم جوانان 4 روز بعد، بازی داشت و اگر بازیکنان ما مقابل پرسپولیس حضور داشتند اتفاقی نمی افتاد.

  درویش تاکید کرد: احتمالا مسئولان فدراسیون می خواهند با این کار بگویند ما در باشگاه اختیار هیچ چیزی را نداریم. اشکال از ماست که می خواهیم به تیم های ملی خدمت کنیم. تیم هایی بودند که بازیکنشان را به تیم ملی ندادند و کسی هم با آنها کاری ندارد. ما تابع فدراسیون و قوانین بودیم ولی اینطور با ما برخورد کردند.

  مدیرعامل سایپا در ادامه با بیان اینکه شرایط این تیم برای حضور در جام شهدا مناسب است، درباره خبر جذب مهدی رحمتی دروازه بان استقلال از سوی علی دایی هم توضیحاتی ارائه کرد. وی گفت: رحمتی دروازه بان بزرگی است ولی علی دایی تا الان چنین درخواستی از باشگاه نداشته است. باید دید منبع انتشار این خبرها چیست. کادر فنی هر بازیکنی را که بخواهد به باشگاه معرفی می کند.

  درویش همچنین در خصوص صحبتهای حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال مبنی بر واگذاری پرسپولیس به سایپا و استقلال به ایران خودرو، گفت: هر دو شرکت سایپا و ایران خودرو خودشان در لیگ برتر فوتبال تیم دارند. مگر می شود یک شرکت دو تیم داشته باشد؟ وقتی یک خودروساز خودش باشگاه دارد، دیگر نمی تواند تیم دیگری داشته باشد. در اینصورت، تیم خودمان را چه کار کنیم؟ تیمداری در لیگ برتر سخت است. این طرح عملا شدنی نیست. باید در اینباره از زمانی سئوال شود. شاید ایشان برنامه های جزئی تری داشته باشد.

  مدیرعامل باشگاه سایپا در پایان به حضور تیم واترپلو این باشگاه در مسابقات جام باشگاه های آسیا هم اشاره کرد و گفت: تیم ما امروز به تایلند اعزام می شود و امیدواریم که بتوانند در جام باشگاه های آسیا روی سکو قرار بگیرند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو