کارمانیا

بنزین«۱۹۴۹»

همه پمپ های بنزین مناطق زلزله زده فعالند

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد: با توجه به ادامه فعالیت همه پمپ بنزین ها در مناطق زلزله زده، شایعه تعطیلی آنها نادرست است و در صورت رسیدن موج جدید سرما، برای تامین سوخت بیشتر آماده ایم.

همه پمپ های بنزین مناطق زلزله زده فعالند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، «سیدمحمدرضا موسوی خواه» عصر امروز (دوشنبه) گفت: هیچ پمپ بنزینی در این مناطق تعطیل نشده و روند عرضه سوخت بخوبی در حال اجراست.
  مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی اضافه کرد: چهار پمپ بنزین در سرپل ذهاب آسیب دیده بود که اکنون همه آنها به مدار فعالیت بازگشته اند.
  وی ادامه داد: بر حسب احتیاط برای جلوگیری از کمبود سوخت، سه جایگاه سیار عرضه بنزین در قصر شیرین مستقر کردیم تا به مناطق مورد نیاز اعزام شوند که تاکنون به استفاده از آنها نیازی نبوده است.
  موسوی خواه درباره وضعیت جایگاه عرضه سوخت سی.ان.جی (گازطبیعی فشرده) نیز گفت: پس از زلزله به دلیل احتمال وقوع حادثه در شبکه گازرسانی، گاز جایگاه های عرضه سی.ان.جی را قطع کردیم تا به طور دقیق خسارت های احتمالی بررسی شود که خوشبختانه مشکلی نبود و همه جایگاه های سی.ان.جی به مدار فعالیت بازگشتند.

  ** در تامین و ارسال نفت سفید مورد نیاز به مناطق زلزله زده هیچ محدودیتی نداریم
  مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد: تا ساعت 13 امروز 320 هزار لیتر نفت سفید به مناطق زلزله شده تحویل داده شد و اکنون نفت سفید به میزان کافی توزیع شده است.
  به گفته وی، میزان ذخیره نفت سفید اکنون نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش یافته است و علاوه بر مناطق زلزله زده می توان این سوخت را به همه نقاط کشور ارسال کرد.
  وی از هماهنگی برای اعزام فوری تانکر حامل نفت سفید به هر منطقه زلزله زده خبر داد.
  موسوی خواه افزود: همچنین یک میلیون و 700 هزار لیتر بنزین و 717 هزار لیتر گازوییل در مناطق زلزله زده عرضه شده است.
  مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ادامه داد: همچنین بیش از یک هزار و سیلندر گاز تهیه شده تا در بین زلزله دیدگان سرپل ذهاب و سایر مناطق توزیع شود.
  به گزارش ایرنا، زلزله ای به بزرگی 7.3 ریشتر ساعت 21 و 48 دقیقه شامگاه یکشنبه (بیست و یکم آبان ماه) استان کرمانشاه و مناطقی از عراق را لرزاند.
  این زلزله در استان کرمانشاه حوالی ازگله در عمق 11 کیلومتری زمین روی داد.
  شدت این زمین لرزه به اندازه ای بود که در بیشتر استان ها و برخی کشورهای منطقه نیز احساس شد.
  براساس آخرین اطلاعات اعلام شده از ستاد مدیریت بحران کشور، تاکنون در این زمین لرزه 407 نفر جان باخته و 6700 نفر مصدوم شده اند.
  پس لرزه ها هنوز ادامه دارد.
  اکنون مسئولان برای بررسی وضعیت و برنامه ریزی در مناطق زلزله زده حضور دارند.
  قرار است فردا رییس جمهوری به مناطق زلزله زده برود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  • شماره ۴۰۳
  آخرین بروزرسانی ۱ روز پیش
  آرشیو