کارمانیا

حذف طرح ترافیک سالانه یک تصمیم ۳ جانبه خواهد بود

عصر خودرو- رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شورا و معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری اعتقاد به حذف طرح ترافیک سالانه دارند گفت: البته این موضوع باید به تایید شورای ترافیک برسد و در واقع یک تصمیم ۳ جانبه خواهد بود.

حذف طرح ترافیک سالانه یک تصمیم ۳ جانبه خواهد بود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم ، محمد علیخانی  با اشاره به آخرین وضعیت بازنگری طرح ترافیک در سال 97 اظهار کرد: این جلسات به صورت منظم با حضور کارشناسان معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران برگزار شده است.

  وی تصریح کرد: پیشنهاداتی از سوی کمیسیون حمل و نقل به شورای شهر تهران و همچنین معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در خصوص روش جدید طرح ترافیک ارائه شده که البته هیچ‌کدام از این نظرات و پیشنهادات مصوب نشده است.

  رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: موضوع بازنگری طرح ترافیک در سال 97 یک موضوع 3 جانبه است که از طریق شورای شهر، شهرداری و همچنین شورای عالی ترافیک مورد بررسی و نهایتا تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد.

  علیخانی تصریح کرد: در حال حاضر بخش اصلی بازنگری طرح ترافیک انجام شده است ولی ممکن است با توجه به عدم زیرساخت‌های لازم کل طرح در سال 97 انجام نشود و طرح در فاز اول و دوم اجرا شود و فاز سوم آن در آینده عملیاتی شود.

  وی با تاکید بر اینکه حذف طرح ترافیک مورد نظر کمیسیون حمل و نقل شورای شهر و معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران است گفت: ما اطلاع داریم تبعیضی که در حال حاضر در بحث ورود طرح ترافیک است باید برداشته شود و همه شهروندان به صورت عادلانه از این طرح استفاده کنند. شاید در گذشته به دلیل عدم ابزارهای کنترلی طرح ترافیک به روش قدیم برگزار می‌شد اما در حال حاضر با توجه به شرایط روش این طرح نیز باید تغییر کند.

  رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران تصریح کرد: با تغییر روش طرح ترافیک قاعدتا دیگر نیازی به ثبت‌نام از سوی متقاضیان نیست.

  وی در پایان گفت: روز گذشته نیز جلسه‌ای با حضور کارشناسان معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران و کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران برگزار و تلاش می‌کنیم در آینده نزدیک تصمیم نهایی را برای اجرای طرح ترافیک در سال 97 اتخاذ کنیم.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  • شماره ۴۰۳
  آخرین بروزرسانی ۳ روز پیش
  آرشیو