مدیران خودروکارمانیا

شهردار تهران خبر داد

فعالیت ۱۲۰۰ خودرو و ۱۶۳ سایت برف‌روبی شهرداری در تهران

عصر خودرو- شهردار تهران اعلام کرد: ۱۲۰۰ خودوری برف‌روب، ۲۰۰۰ کارگر، ۱۶۳ سایت برف‌روبی و ۳۵۰۰ مخزن شن در تهران از شب گذشته کار خود را برای امدادرسانی در شب برفی تهران آغاز کرده‌اند.

فعالیت ۱۲۰۰ خودرو و ۱۶۳ سایت برف‌روبی شهرداری در تهران
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، محمد علی نجفی در یک برنامه تلویزیونی اظهار کرد:  از روز گذشته گرمخانه‌ها و برخی اماکن که می‌شد به عنوان گرمخانه از آنها استفاده کرد در حالت آماده باش هستند تا به دلیل سرما کسی بیرون درخیابان‌ها نماند. تا امروز صبح از این نظر مشکلی نداشتیم و تعدادی از همشهریان با کمک شهرداری در گرمخانه‌ها اسکان داده شدند. از ساعت 8:30 شب که بارش برف آغاز شد 1200 خودروی برف روب ، 2000 کارگر، 163 سایت برف‌روبی و 3500 مخزن شن  در آماده باش کامل بودند؛ این دستگاهها به دلیل پیش بینی‌های هواشناسی کار خود را در کنار پلیس راهور آغاز کرده‌بودند.

  وی با بیان اینکه در حال حاضر اطلاع دقیقی از مصدومیت‌ها نداریم گفت: تاکنون مسئله‌ای به جز تردد خودروها وجود نداشته‌است که بخشی از آن طبیعی و بخشی هم به ضعف امکانات ما برمی‌گردد.

  نجفی ادامه داد: از ابتدای شروع برف پاکسازی خیابان‌ها آغاز شد،  اما سرعت بارش بالا بود. در حال حاضر از سمت غرب به سمت تهران به خصوص مسیر تهران- کرج و برخی بزرگراهها مانند فتح، لشکری، آزادگان، همت و حکیم کمی مشکل وجود دارد. از روز گذشته تا امروز 2000  کارگر که بعضی از آنها شیفت خود را نیز عوض نکرده‌اند مشغول خدمت رسانی هستند. به شهروندان توصیه می‌کنیم اگر کار ضروری ندارند از منزل خارج نشوند؛ چون در رفت و آمد وسایل نقلیه عمومی، اختصاصی و آژانس‌های مسافربری مشکل وجود دارد و تعدادی از آنها کار نمی‌کند.

  شهردار تهران همچنین اضافه کرد:  در حال حاضر روی درختان برف سنگینی نشسته است و احتمال شکستن درختان وجود دارد. زیر بعضی از آنها نیز ماشین پارک شده است؛به همین دلیل از جوانان درخواست می‌کنم زمانی که هوا بهتر شد به آرامی برف روی درختان را بتکانند تا از شکسته شدن درختان جلوگیری شود. ماموران شهرداری در همه مناطق این کار را انجام میدهند، اما اگر مردم هم کمک کنند موثرتر است.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو