برنج

نمایشگاه خودرو گلستان ۹۶ (۳)

رییس سازمان صنعت و معدن استان گلستان:رشد صنعت خودرو رشد اقتصادی کشور را در پی خواهد داشت

عصر خودرو- رییس سازمان صنعت و معدن استان گلستان گفت: رشد صنعت خودرو رشد اقتصادی کشور را در پی خواهد داشت.

رییس سازمان صنعت و معدن استان گلستان:رشد صنعت خودرو رشد اقتصادی کشور را در پی خواهد داشت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از عصر نمایشگاه، قوانلو رییس سازمان صنعت و معدن استان گلستان در هشتمین نمایشگاه خودرو، تجهیزات ، قطعات یدکی و خدمات پس از فروش گلستان گفت: صنعت خودرو یکی از صنایع مهم کشور است وحدود 19 درصد تولید ناخالص داخلی کشور وابسته به صنعت خودرو است و اگر این صنعت رشد کند با توجه به نقش 19 تا  20 درصدی در ارزش افزوده کشور نقش زیادی در رشد اقتصادی می تواند داشته باشد همچنانکه یکی از پیشران های اقتصادی در سال 95 صنعت خودرو بود.
  وی ادامه داد: ما سال گذشته رشد 35 درصدی را در صنعت خودرو داشتیم و امسال نیز تا کنون طبق آخرین آمار منتشر شده وزارت صنعت معدن وتجارت صنعت خودروطی 8 ماه اخیر  رشد 16.8 درصدی را نسبت به سال قبل تجربه کرده است.
  قوانلو افزود: با توجه به اینکه صنعت خودرو نیز مانند صنعت ساختان صنایع مختلفی را در بر میگیرد ویکی از پیشران هان های رشد و توسعه اقتصادی کشور قلمداد می شود.
  وی در خصوص نمایشگاه خودرو گلستان نیز گفت: نمایشگاه می تواند معرفی کننده ظرفیت های یک صنعت برای فعالین این صنعت و مردم عادی باشد.  پاسخگویی به علاقه مندی مردم به آخرین دست اوردهای صنعت خودرو نیز از دست آورد های این نمایشگاه می تواند باشد.

  برچسب ها
  کرمان موتور