رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

شرایط ورود خودرو به جزیره کیش در تعطیلات نوروزی + جزئیات

عصر خودرو- دبیرستاد نوروزی کیش، شرایط ورود خودروهای مسافران را از از بنادر منتهی به جزیره کیش درتعطیلات نوروزی اعلام کرد.

شرایط ورود خودرو به جزیره کیش در تعطیلات نوروزی + جزئیات
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم،  علیرضا قائدیان اظهار کرد: از 27 اسفند ماه سالجاری تا 15 فروردین ماه سال 1397، ورود خودروها به جز خودروهای داخلی که مدل قبل از سال 1390 است وخودروهای خارجی که مدل قبل از سال 1385 است با رعایت ضوابط ومقررات ودارا بودن معاینه فنی معتبر، به جزیره کیش مجاز است.

  وی با اشاره به این‌که دوره ماندگاری و تردد خودروهای ورودی از کشور به کیش دراین ایام پنج روز است یادآور شد: در صورتیکه خودرویی بیش از مدت زمان مقرر درجزیره حضور داشته باشد ، خودروی مربوطه مشمول ضوابط مقرر خواهد شد وبلیط برگشت شناور نیز باطل خواهد شد. 

  وی افزود: هزینه ورود هر خودرو مبلغ دو میلیون ریال است که دربنادر چارک وآفتاب دریافت می شود.

  دبیرستاد نوروزی کیش با اشاره به تمهیدات سازمان منطقه آزاد کیش برای تامین رفاه مسافرانی که از طریق بنادر چارک وآفتاب به جزیره کیش سفر می کنند تاکید کرد: با برنامه ریزی انجام شده ، امسال بندر آفتاب نیز با پیش بینی محل های استقرار خودروها واستراحت مسافران ، آمادگی کامل را برای پذیرش وانتقال گردشگران نوروزی دارد.

  وی یا تاکید بر این‌که داشتن بلیت رفت وبرگشت کِشتی برای ورود خودرو به جزیره کیش الزامی است افزود: زمان مجاز در صدور بلیت ها لحاظ خواهد شد و ورود خودروهای وانت تک کابین ، کامیون، کامیونت، اتوبوس ومینی بوس به استثناء خودروهای حامل سوخت ومواد غذایی دارای مجوز درایام نوروز به جزیره کیش ممنوع است.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط