کارمانیا

حسینی خبر داد:

اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور

عصر خودرو- ررئیس انجمن صنفی امداد خودروی کشور، گفت: امداد رسانی شبانه روزی به خودرو‌های در راه مانده نوروزی رایگان انجام می‌شود.

اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودروی کشور، در نشست خبری امروز خود با بیان اینکه طرح رایگان ویژه نوروزی امداد خودرو‌های کشور از 25 اسفند تا 25 فروردین آغاز می‌شود، اظهار کرد: در این طرح 43 شرکت زیر مجموعه انجمن صنفی امداد خودرو با 3400 خودروی امدادی در 31 استان کشور آماده خدمت رسانی (حمل و امداد فنی) به مردم هستند.

  وی با اشاره به اینکه تمام مسافران نوروزی پیش از سفر می‌توانند با ارسال عدد 44 به سامانه پیامکی 0216421 اقدام به دریافت کد سریال خدمات نوروزی رایگان کنند، گفت: در صورتی که خودروی مسافران نوروزی در سراسر کشور دچار مشکل شود مردم می‌توانند به صورت 24 ساعته با شماره‌های تلفن 02153891 و 02153892 و 1593 تماس بگیرند تا نزدیک‌ترین امداد خودرو به محل خرابی ماشین اعزام شود.

  حسینی تأکید کرد: درصورتی که مسافران نوروزی از کیفیت خدمات ارائه شده و یا هزینه‌های تعمیرات شکایتی داشته باشند می‌توانند به این دو شماره تلفن و همچنین شماره تلفن 24 ساعته، 02153891 تماس بگیرند و شکایت خود را ثبت کنند.

  وی با اشاره به اینکه این خودرو‌ها همگی دارای نشان تعاونی امداد خودروی کشور هستند و تعمیرکاران آنها باید پوشش متحدالشکل قرمز رنگ به تن داشته باشند، گفت: از امروز با هماهنگی واحد‌های گشت و نظارت این انجمن و سازمان تعزیرات حکومتی در استان‌های مختلف گشت مشترک خود را برای جلوگیری از تخلف در همه استان‌ها آغاز می‌کنند.

  رئیس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور، اظهار کرد: این طرح برای نخستین بار از 25 اسفند تا 25 فرودین در سراسر کشور اجرا می‌شود.

  وی توضیح داد: رانندگان برای بهره بندی از طرح ویژه نوروز عدد 44 را به شماره 0216421 ارسال کنند.

  رئیس انجمن صنفی امداد خودرو تصریح کرد: از رانندگانی که در این طرح نام نویسی کنند 25 هزار و 200 تومان (روزانه 840 تومان) بابت هزینه‌های جانبی و مالیات دریافت می‌شود.

  وی در پایان گفت: اجرای این طرح ویژه هیچ ارتباطی به خودروسازان نداشته و تمام خدمات توسط بخش خصوصی پوشش داده خواهد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  آخرین بروزرسانی ۱۰ روز پیش
  آرشیو