مدیران خودروکارمانیا

مدیر عامل امدادخودرو سایپا مطرح کرد

لزوم دیدگاه توسعه کسب و کار در حوزه امداد رسانی

تلاش برای ایجاد سامانه ملی امدادرسانی

عصر خودرو- مدیر عامل امدادخودرو سایپا گفت: در بحث امدادرسانی در بخش کسب و کار به مراتب به حمایت ها و توسعه بیشتر با در پیش گرفتن برنامه های مختلف نیاز داریم.

لزوم دیدگاه توسعه کسب و کار در حوزه امداد رسانی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از میزان، بهزاد پناهی در طرح خدمات و امداد نوروزی سال 97 گروه خودروسازی سایپا اظهار کرد: خودروسازی سایپا برای پشتیبانی از محصولات تولیدی خود از سال 61 دست به ابتکار امدادرسانی کرد و به رسم هر ساله از آذر ماه و برای بهبود کیفیت خدمات رسانی به هموطنان مقدمات این طرح برنامه ریزی و پیگیری‌های مربوطه صورت می‌گیرد.
  وی افزود: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته محصولات خودروسازی سایپا از جنبه‌های مختلف از جمله طراحی، قطعه سازی و ... بهبود  و کیفیت داشته اما، این امر به معنی دوری از امدادرسانی نیست بلکه باید در این زمینه نیز فعالیت‌های لازم صورت گیرد.

  مدیر عامل امدادخودرو سایپا تصریح کرد: در بحث امدادرسانی در بخش کسب و کار به ندرت ضعیف عمل شده که برای بهبود آن باید دیدگاه حمایتی و توسعه کسب و کار داشت.

  پناهی در ادامه به ارائه پیشنهاد‌هایی در حوزه بهبود کسب و کار پرداخت و گفت: در بخش ارائه خدمات در محل باید دیدگاه توسعه‌ای داشته باشیم و با شرکت‌های بیمه همکاری‌های گسترده‌ای صورت گیرد و همچنین برای افزایش سهم بازار در حوزه گارانتی باید برنامه ریزی صورت گیرد.

  وی در ادامه به موضوع امداد رسان‌های متفرقه اشاره و بیان کرد: بنا بر قانون، عرضه کنندگان خودرو موظف به امدادرسانی به خودرو ها هستند که برای آن از سه استراتژی استفاده می شود اما مشکل این است که شرکت های متفرقه به دلیل نداشتن آموزش مناسب تنها شرایط خودرو را وخیم تر می کنند و یا در این میان برخی از سودجویان از فرصت ایجاد شده استفاده کرده و اشتراکی که خودروساز به مشتری می دهد را مجددا با دریافت پول به مشتری می فروشد.

  مدیر عامل امدادخودرو سایپا بیان کرد: در برخی شرایط مشاهده شده یک شرکت متفرقه امدادرسانی با هماهنگی با یکی از اپراتورهای تلفن همراه تبلیغ خدمات رایگان می‌کند این در صورتی است که روزانه 800 تومان از حساب مالی مشترک تلفن همراه کسر می شود.

  پناهی با اشاره به اینکه ذی نفعان رسمی می‌توانند با ورود به این حوزه در ایجاد تعامل تلاش کنند، گفت: در این بخش خلاء قانونی مشاهده می شود و برای رفع آن باید سامان دهی شرکت‌های امدادرسانی خودرویی پیش رو داشته باشیم.

  وی به ارائه پیشنهادی برای سامان دهی خدمات رسانی در این حوزه پرداخت و گفت: با ایجاد سامانه ملی تحت وب می توان تمام مشتری ها در یک سامانه واحد در ارتباط باشند و سپس خدمات مناسب مورد نیاز آنها ارائه شود و یا در گام بعدی به مرحله ارائه خدمات در محل برسیم.

  مدیر عامل امدادخودرو سایپا گفت: طی آیین نامه جدید سازمان تنظیم مقررات رادیویی از این پس ارسال پیامک به مشتری با اخذ موافقت وی امکان پذیر است که این امر با توجه به در برگیری بالا در بخش تبلیغات و اطلاع رسانی در حوزه کاری ما نیازمند اقدامات جدی است که باید برای آن تدبیری اندیشید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۳۲
  • شماره ۴۳۰
  • شماره ۴۲۹
  • شماره ۴۲۷
  • شماره ۴۲۶
  • شماره ۴۲۵
  • شماره ۴۲۴
  • شماره ۴۲۴
  آخرین بروزرسانی ۱۵ روز پیش
  آرشیو