مدیران خودروکارمانیا

شش سال پیش در چنین روزی

میانگین قیمت هر خودرو سواری صادراتی ایران اعلام شد

عصر خودرو- شش سال پیش در چنین روزی گمرک ایران میانگین قیمت هر خودرو سواری صادراتی و وارداتی ایران در سال ۹۰ را به ترتیب ۵ هزار و ۳۲۰ دلار و ۲۰ هزار و ۷۶۰ دلار اعلام کرد.آمارهای گمرک ایران نشان داد، میانگین قیمت هر خودوری سواری صادراتی ایران در سال ۹۰ معادل ۵ هزار و ۳۲۰ دلار بوده که نسبت به سال ۸۹ با کاهش ۱۵.۴۷ درصدی مواجه بوده است.

میانگین قیمت هر خودرو سواری صادراتی ایران اعلام شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، درهمین حال، آمارها حاکی از آن است که در سال ٩۰، 39 هزار و 689 دستگاه خودروی سواری به ارزش بیش از 824 میلیون دلار وارد کشور شده است.
  میانگین قیمت هر خودروی سواری وارداتی در این سال مبلغ 20 هزار و 760 دلار ( نزدیک به 3.90 برابر هر خودروی صادراتی) بوده که نسبت به سال 89 با افزایش 1.08 درصدی مواجه ش
  http://www.asrekhodro.com/News/15340

  ایران خودرو سمند را به داغستان برد

  ٦ سال پیش در چنین روزی گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد که درسال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و با هدف توسعه بازارهای صادراتی در اولین نمایشگاه اختصاصی کالاهای صنعتی ایران در جمهوری خودمختار داغستان شرکت می کند وبر این اساس در این نمایشگاه خودروهای سمند اس ای، سمند ال ایکس و سورن رابه نمایش می گذارد.
  http://www.asrekhodro.com/News/153323

  ٦ سال پیش در چنین روزی معاون جدید بازاریابی و فروش بزرگ ترین خودروساز خاورمیانه معرفی شد.
  طی حکمی از سوی نجم الدین، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، عبدالله بابایی،مدیر ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو، به عنوان معاون جدید بازاریابی و فروش این گروه صنعتی منصوب شد.
  پیش از این علی اصغر سرایی در این سمت مشغول به فعالیت بود.

  http://www.asrekhodro.com/News/153324

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط