کارمانیا

شهردار ورامین:

معضل ترافیک و کمبود پارکینگ در ورامین مرتفع می شود

عصر خودرو- شهردار ورامین گفت: معضل ترافیک و کمبود پارکینگ در ورامین مرتفع می شود.

معضل ترافیک و کمبود پارکینگ در ورامین مرتفع می شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، حسین دهقان صبح شنبه در دیدار با رییس اتحادیه املاک و نمایشگاه داران اتومبیل که در دفتر شهرداری انجام شد بیان داشت: اختلال در رفت و آمد و ایجاد ترافیک یکی از مشکلاتی است که برخی مشاغل مانند نمایشگاه های خودرو باعث آن می شوند.

  دهقان گفت: در مناطق مرکزی ورامین که دارای فضای اندکی برای پارک خودرو است، توقف خودروها در پیاده رو و خیابان ها توسط نمایشگاه داران باعث اختلال در رفت و آمد مردم شده است.

  شهردار ورامین بیان داشت: این موضوع همواره مورد اعتراض و گلایه مردم این شهرستان بوده است که با همکاری و تعامل مشترک اتحادیه، شهرداری و پلیس راهور حل خواهد شد.

  ابوطالب شیرکوند، رییس اتحادیه املاک و نمایشگاه داران اتومبیل، آژانس های کرایه، وانت بار و پارکینگ های ورامین در دیدار با شهردار ورامین به کمبود پارکینگ در شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: این امر منجر به معضلات ترافیکی زیادی شده است و برای حل این مشکل حاضر به هرگونه همکاری هستیم و در صورتی که شهرداری زمینی را در اختیار قرار دهد سرمایه گذار برای احداث و حل مشکل پارکینگ در ورامین معرفی خواهیم کرد.

  شیرکوند گفت: این اتحادیه در یک سال اخیر و برای صنوف مختلف تحت پوشش، اقدامات ارزنده ای انجام داده که حذف عوارض کسب و پیشه برای 2صنف املاک و نمایشگاه داران اتومبیل با نظر قانونی شهرداری برای جبران اشتباه انجام شده است.

  وی افزود: مشکل عدم استقرار صنوف سیار مانند، از جمله معضلات مهم هم صنفی های کمتر برخوردار این اتحادیه است که با تدابیر اندیشیده شده و رایزنی با شهرداری، پلیس راهور و شورای ترافیک شهرستان، در سال 97 گام های ارزنده ای در این زمینه برداشته خواهد شد.

  شیرکوند با اشاره به ساخت و سازهای غیرمجاز در نقاط مختلف شهر اظهار داشت: آماده همکاری با شهرداری برای مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز هستیم و به کمک شهرداری خواهیم آمد چون این گونه موارد، به اشتغال و امنیت املاکی ها لطمه زده و در درازمدت، شهر را نیز دچار مشکل خواهد کرد.

  دهقان در پایان اضافه کرد: خوشبختانه بین راهور، اتحادیه و شهرداری ارتباط خوبی برقرار شده و به این ترتیب، به زودی مشکل استقرار وانت بارها حل می شود و درعین حال، برای معضل ترافیکی و کمبود پارکینگ نیز تدابیر ویژه ای اندیشیده خواهد شد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۱ روز پیش
  آرشیو