مدیران خودروکارمانیا

اتومکانیکای دوبی ۲۰۱۸ (۳۵)

دبیر اجرایی انجمن قطعات خودرویی تبریز: حضور در اتومکانیکای دوبی تجربه خوبی برای قطعه سازان داخلی است

عصر خودرو- انجمن قطعات خودرویی تبریز به عنوانن نهادی مدنی از سال ۱۳۷۲ در اداره کار، رفاه و تعاون اجتماعی شهر تبریز به ثبت رسیده است و قدمتی ۲۵ ساله دارد. این انجمن در میان انجمن های هم صنف به عنوان اولین انجمن قطعات خودرویی ثبت شده است.

دبیر اجرایی انجمن قطعات خودرویی تبریز: حضور در اتومکانیکای دوبی تجربه خوبی برای قطعه سازان داخلی است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، دبیر اجرایی انجمن قطعات خودرویی تبریز با اشاره به تاریخچه این انجمن افزود: انجمن قطعات خودرویی تبریز بیش از 150 عضو فعال دارد که مشغول تولید قطعات خودرو هستند.
  فاضل درخصوص حضور انجمن در نمایشگاه های اتومکانیکا گفت: اولین حضور انجمن در نمایشگاه های قطعات و سرویس های خودرویی اتومکانیکا در سال 1393 و شهر استانبول بوده است. این حضور با غرفه 34 متری بوده و به مرور تا غرفه های 180 متری رسید.
  او  گفت: امسال در اتومکانیکای استانبول با حضور 5 شرکت حضور داشتیم و در اتومکانیکای دوبی نیز با غرفه ای 110 متری با حضور انجمن، شرکت آذر اتصال و یزدان خودرو حضور داشتیم. اتومکانیکای دوبی یکی از قوی ترین نمایشگاه های قطعات خودرو در جهان است و حتی از لحاظ بازدید و شرکت کننده از اتومکانیکای فرانکفورت موفق تر عمل کرده است. در این نمایشگاه خدمات پس از فروش اکثرا مدیران شرکت های فعال در عرصه قطعه سازی حضور دارند. این نمایشگاه جایگاه خوبی برای شناسایی بازار است و سابقه دو سال حضور در آن برای انجمن موفقیت آمیز بوده است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط