کارمانیا

برای نخستین بار در بازار خودرو ایران؛

مرکز آزمایش اختصاصی رنو و تویوتا در تهران افتتاح شد

عصر خودرو -پنجشنبه هفته گذشته، مرکز آزمایش خودروهای نگین خودرو و ایرتویا، مطابق با استانداردهای شرکت‌های رنو و تویوتا در تهران افتتاح شد.

مرکز آزمایش اختصاصی رنو و تویوتا در تهران افتتاح شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، آزمایش خودروها پیش از خرید یکی از مهم‌ترین اصول مشتری مداری در کشورهای پیشرفته است اما در ایران سال‌ها این مسئله مورد غفلت واقع شده بود. در این میان نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه و ایرتویا، نماینده تویوتا ژاپن در ادامه برنامه‌های خود در زمینه فراهم آوردن شرایط تست درایو خودروها پیش از خرید، اولین مرکز آزمایش خودروهای رنو و تویوتا را در تهران افتتاح کردند.
این مرکز در زمینی به مساحت 3600 متر در شرق تهران بنا شده است و در آن امکان تست خودروهای رنو، تویوتا و در آینده نزدیک جیلی فراهم شده است. این مرکز بر اساس استانداردهای رنو و تویوتا طراحی شده است و در آن امکان انجام 30 تست مختلف ازجمله تست اسلالوم، سیستم تعلیق، پارک خودکار، تپه، ترمزها و ... وجود دارد. این مرکز نخستین نمونه از نوع خود در ایران است چراکه تا پیش از این هیچ‌یک از شرکت‌های خودروساز یا واردکنندگان خودرو مرکزی برای تست درایو خودروها توسط مشتریان نداشتند و عمده تجربه مشتریان در زمینه تست خودروها در بهترین حالت محدود به تست خودروها در زمان نمایشگاه‌های خودرو بود اما اینک مشتریان می‌توانند تست‌های تخصصی را در محیطی کنترل شده و ایمن با حضور کارشناسان تویوتا و رنو انجام دهند.
هر دو برند پیش از این و در سال گذشته نیز برنامه‌های گسترده‌ای برای فراهم آوردن امکان تست درایو محصولات داشته‌اند. ازجمله این برنامه‌ها می‌توان به تست درایو شهری نگین خودرو اشاره کرد که از سال گذشته آغاز شده بود و هم‌اکنون نیز ادامه دارد و در این مدت 13 شهر بزرگ کشور تحت پوشش قرار گرفته‌اند. ایرتویا نیز سال گذشته برنامه جمعه‌ها در ایرتویا را اجرا کرد که در آن مشتریان می‌توانستند در روزهای جمعه، محصولات تویوتا را از نزدیک بررسی کنند. اینک اما این تست درایوها وارد فاز جدید شده است و مشتریان می‌توانند در محیطی متفاوت و کنترل شده، تست‌های مختلف را روی خودروها انجام دهند.
برای ثبت‌نام تست درایو در این مرکز می‌توانید به وبسایت نگین خودرو به آدرس neginkhodro.com و ایرتویا به آدرس irtoya.com مراجعه کنید.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید
مطالب مرتبط
دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
آخرین بروزرسانی ۱ روز پیش
آرشیو