اوتو ۳۶۰

کاهش نرخ ضمانتنامه خروج موقت خودرو برای کارکنان منطقه آزاد کیش

عصر خودرو- علاوه بر سهامداران تعاونی سازمان، تمامی کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه نیز می توانند از این پس از تخفیف ۵ درصدی در نرخ ضمانتنامه خروج موقت خودرو برخوردار شوند.

کاهش نرخ ضمانتنامه خروج موقت خودرو برای کارکنان منطقه آزاد کیش
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، داوود کرمی گفت: با هدف تسهیل شرایط سفر، نرخ ضمانتنامه خروج موقت خودرو برای کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش کاهش یافت.

  داوود کرمی قائم مقام و معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه تسهیل شرایط سفر یکی از برنامه های پیش رو در جهت تامین رفاه کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش است گفت: با توجه به تعطیلات تابستانه و علاقمندی بسیاری از خانواده ها به سفر با خودروی شخصی و در پی رایزنی های انجام شده با مسئولان بانک صادرات جزیره کیش، تمهیداتی فراهم شد تا کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش با سپرده گذاری 5 درصد ارزش خودروی خود، ضمانتنامه بانکی برای خروج موقت دریافت کنند.

  رییس هیات مدیره شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به گام اول این طرح که برای سهامداران تعاونی کارکنان سازمان اجرا شد افزود: علاوه بر سهامداران تعاونی سازمان، تمامی کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه نیز می توانند از این پس از تخفیف 5 درصدی در نرخ ضمانتنامه خروج موقت خودرو برخوردار شوند.

  به گفته کرمی، شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش تلاش می کند با ارائه تسهیلات حمایتی به سهامداران، تامین نیازهای آنان و سرمایه گذاری های جدید در حوزه های درآمد زا و سود آور، پیشرو در زمینه اقدامات رفاهی برای سهامداران این شرکت باشد.

  گفتنی است کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه می توانند برای دریافت معرفی نامه و برخورداری از تخفیف 5 درصدی ضمانتنامه خروج موقت خودرو به امور اداری سازمان و شرکت های متبوعه خود مراجعه کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط