برنج

نمایشگاه دارن خودرو در ورامین مراقب باشند

عصر خودرو- رئیس شورای حمل و نقل و ترافیک فرمانداری ورامین گفت: برخورد قانونی با نمایشگاه داران سد معبر کننده پیاده روهای این شهرستان آغاز شده و واحدهای متخلف پلمپ می شوند.

نمایشگاه دارن خودرو در ورامین مراقب باشند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، «روح الله شکری» افزود: در پی درج گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) با عنوان 'وقتی بدیهی ترین حقوق مردم به جای پارک کاسبان تبدیل می شود' در خصوص توقف خودروهای نمایشگاه داران در پیاده روها جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان تشکیل و برای رفع این مشکل تصمیم گیری شد.
  وی افزود: از امروز پلیس راهور در مرحله اول نسبت به جریمه خودروهای پارک شده در پیاده روها اقدام و در مرحله بعد و در صورت بی توجهی به اخطارها نسبت به حمل خودرو به پارکینگ اقدام می شود.
  شکری گفت: در صورت تکرار تخلف از سوی واحد صنفی، با همکاری دستگاه قضا و پلیس راهور واحد متخلف پلمپ و از ادامه فعالیت آن جلوگیری خواهد شد.

  **تصویب افزایش کرایه ها
  رئیس شورای حمل و نقل و ترافیک فرمانداری ورامین همچنین از تصویب افزایش کرایه حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری شهرستان ورامین خبر داد و گفت: کرایه تاکسی های درون و برون شهری و نیز اتوبوس ها در ورامین تا سقف 12 و نیم درصد افزایش پیدا می کند و نرخ ها توسط سازمان تاکسیرانی منتشر خواهد شد.
  شهرستان ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط