برنج

مدل ۲۰۲۰ پورشه ۹۱۱ بدون استتار در خیابان

عصر خودرو -پورشه ۹۱۱، معروف‌ترین مدل پورشه است که این کمپانی را متحول کرده و در طول سال‌ها در محبوبیت خودروهای اسپورت این کمپانی نقش موثر بازی کرده است.

مدل ۲۰۲۰ پورشه ۹۱۱ بدون استتار در خیابان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷:۰۰
  • مدل 2020 پورشه 911 بدون استتار در خیابان
  • مدل 2020 پورشه 911 بدون استتار در خیابان
  • مدل 2020 پورشه 911 بدون استتار در خیابان

 به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از عصرایران ، در ماه‌های گذشته،  تصاویر لو رفته زیادی از  خودروی جدید 911 به صورت غیر رسمی به نمایش درآمده است، اما اینک خبری از پوشش‌های استتاری  نیست و می‌توان این خودرو را به شکلی کامل مشاهده کرد.
این پورشه با کد 992 شناخته می‌شود و می‌توان آن را منطبق با مدل به نمایش درآمده در نمایشگاه پاریس دانست که با طراحی ویژه  با اسلافش تفاوت‌هایی دارد.

روح و اصالت پورشه‌های قبلی در این نسخه نیز به خوبی دیده می‌شود. با این وجود از نمای روبه‌رو، شکل کلی خودرو گردتر به نظر می‌رسد. همچنین درهای ورودی به کابین نیز تغییر کرده‌اند. ورودی‌های هوا در این خودرو تغییر اندازه داده و بزرگتر از نسل‌های قبل هستند. سپر 911 جدید نیز تغییر شکل یافته و از طرفین به چراغ‌های LED می‌رسد که با ورودی‌های هوا یکپارچه شده‌اند.

احتمال دارد این خودرو  از یک موتور 3 لیتری توربوشارژ 6 سیلندر با قوای 390 اسب‌بخار بهره ببرد. در مدل S این خودرو نیز احتمالا با توانی حدود 450 اسب‌بخار مواجه خواهیم شد.

اما اگر نگاهتان را به سمت انتهای خودرو بگردانیم، شاید ناخودآگاه به یاد مدل‌های جدید پانامرا، ماکان یا کاین بیفتید. سپر این خودرو به نحوی طراحی شده که بتوان پلاک را روی آن نصب کرد. در این نما می‌توان بخش‌های پلاستیکی را مشاهده کرد که از ویژگی‌های مدل 2020 در نسخه تولیدی محسوب می‌شوند.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط