مدیران خودروکارمانیا

شش سال پیش در چنین روزی؛

پژو در شرایط سختی قرار دارد

عصر خودرو- شش سال پیش در چنین روزی دولت فرانسه در گزارشی به بررسی وضعیت مالی شرکت خودروسازی پژو پرداخت و اذعان کرد این شرکت در شرایط سختی قرار گرفته است اما اخراج کارکنان، راه حل مشکل نیست.

پژو در شرایط سختی قرار دارد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، سیاست مدیران این شرکت در همراهی با تحریم های آمریکا باعث توقف بخش مهمی از فعالیت های آن و بیکاری هزاران نفر در فرانسه شده است. ایران تا قبل از تحریم ها سومین مرکز تولید محصولات پژو در جهان محسوب می شد.

  بر اساس گزارش رویترز دولت فرانسه افزود شرکت پژو سیتروئن به تنهایی نمی تواند با کاهش هزینه ها و اخراج کارمندان بر مشکلات و چالشهای مالی غلبه کند و اخراج کارمندان این شرکت نباید بر روند تلاشهای آن در بخش تحقیق و توسعه آسیبی وارد کند.علاوه بر تحریم ایران رکود عمیق در بسیاری از مهم ترین بازارهای جنوب اروپا از دیگر عوامل بروز بحران در شرکت پژوی فرانسه است. در راستای این وضعیت، پژو در اوایل ماه جاری از تعطیلی یک کارخانه بزرگ و کاهش 8 هزار فرصت شغلی خبر داد.
  بر اساس این گزارش، با این حال دولت فرانسه اعلام کرده است که برنامه پژو غیرقابل قبول است و این شرکت را مجبور خواهد کرد تا برخی از فرصت های شغلی را نگه دارد.
  http://www.asrekhodro.com/News/20618
  پژو 308 جدید با پلتفرم سیتروئن  C4 
  شش سال پیش در چنین روزی اعلام شد که DS5 پژو قصد دارد یک نسخه هیبریدی الکتریکی - دیزلی را ارایه کند. پژو 308 یکی از محصولات مهم خودروساز فرانسوی برای رقابت در بازار خودرو اروپا است . از زمان ارایه نخستین نسل این خودرو در سال 2007 تا کنون پژو 308 با فروش موفقی همراه بوده است
  http://www.asrekhodro.com/News/20612

  کاهش تولید خودروسازان در کره جنوبی
  شش سال پیش در چنین روزی در حالی در که ماه های گذشته بازار خودرو در کره جنوبی ب رونق همراه بوده اما این روند در ماه گذشته متفاوت بود .
  بنا بر گزارش ها اعتصاب های کارکنان شرکت های خودروسازی مانند هیوندایی در این کاهش تولید بی تاثیر نبوده است .
  هیوندایی به دلیل اعتصاب کارکنان تولید 60.115 خودرو به ارزش 1.11 میلیارد دلار را از دست داد.
  رنو سامسونگ نیز به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد کارکنان خود در کره جنوبی را کاهش دهد.
  http://www.asrekhodro.com/News/20608

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو