برنج

رونمایی از تاکسی پرنده آئودی+عکس

عصر خودرو- نمونه مفهومی این خودرو اولین بار در سال ۲۰۱۷ در نمایشگاه خودروی ژنو عرضه شد و حالا نسخه تازه‌ای از آن در دسترس عموم قرار گرفته است. این تاکسی دارای دو صندلی برای نشستن است.

رونمایی از تاکسی پرنده آئودی+عکس
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از نامه نیوز ، با توجه به تشدید ترافیک در شهر‌ها و شلوغی خیابان ها، برخی شرکت‌های فناوری به تولید تاکسی‌ها و خودرو‌های پرنده روی آورده اند تا از این طریق بتوانند بر مشکل مذکور غلبه کنند.

  خودروی پرنده آئودی نیز که ترکیبی از قابلیت‌های پهپاد‌ها و خودرو‌های برقی را با خود دارد Pop.Up Next نام دارد و البته ابعاد نمونه اولیه عرضه شده یک چهارم محصول نهایی است که زمان به بازار آمدن آن مشخص نیست.

  نمونه مفهومی این خودرو اولین بار در سال 2017 در نمایشگاه خودروی ژنو عرضه شد و حالا نسخه تازه‌ای از آن در دسترس عموم قرار گرفته است. این تاکسی دارای دو صندلی برای نشستن است.

  تاکسی یادشده مجهز به یک سورتمه الکتریکی 60 کیلوواتی است که به کابین مسافر وصل می‌شود و البته چهار پره بزرگ که در پهپاد‌ها نیز کاربرد دارند، انرژی لازم برای حرکت این تاکسی پرنده را تامین می‌کند. باتری 70 کیلووات ساعتی این تاکسی پرنده به آن امکان می‌دهد مسافتی حداکثر 50 کیلومتری را طی کند. آئودی امیدوار است تاکسی یادشده ظرف 7 تا 10 سال آینده قابلیت استفاده عملیاتی پیدا کند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط