رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

اطمینان و کیفیت شاخصه های اصلی خودروی چری آریزو۶

عصر خودرو- چری آریزو ۶ جدیدترین محصول برند چری است که اخیرا عرضه آن به بازار کشور چین آغاز شده است ، آریزو ۶ از استاندارد جدید چری تبعیت میکند که همان توجه ویژه به کیفیت و کارائی بالا محصول می باشد.

اطمینان و کیفیت شاخصه های اصلی خودروی چری آریزو۶
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، این خودرو در کشور چین در مجموع 250.000 کیلومتر تست رانندگی را با موفقیت کامل طی نموده است ، و در شرایط مختلف جغرافیایی و آب و هوایی مورد تست واقع گردیده است.

  نزدیک 5000 کیلومتر تست در شرایط کوهستانی ، تست در بیابان و برف و شرایط سخت خودرو مورد آزمون واقع گردید ،از شرایط دمایی -47 درجه تا +48 درجه  و همچنین میزان مقاومت خودرو در شرایط جوی   و جاده های نا هموار مورد تست قرار گرفته است.

  همچنین از تابستان امسال این خودرو در کشورمان نیز مورد تست های گوناگون قرار گرفته که در شهرهایی چون اهواز تست آب و هوای گرم و در تبریز ، تست آب و هوای سرد و نواحی کوهستانی را طی کرده است. این خودرو قرار است به زودی همزمان با عرضه در بازار چین وارد بازار ایران نیز گردد.

  آریزو 6 با بهره گیری از مهندسی قوی و استفاده از سازندگان معتبر بین المللی قطعه  چون شرکتهای ولئو- بورگوارنر ، بوش و...  توانسته کیفیت مقبولی را عرضه دارد و در ارزیابی ها مورد توجه بسیاری از مشتریان ایرانی قرار گیرد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط