اوتو ۳۶۰

دستگیری باند سارقان لوازم داخل خودرو در تهران

عصر خودرو- معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری اعضای باند سارقان لوازم داخل خودرو با بیش از یک هزار فقره سرقت و ۲۰۰ شاکی در شهر تهران خبر داد.

دستگیری باند سارقان لوازم داخل خودرو در تهران
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ کارآگاه شمس‌الدین میرزکی به تشریح این خبر پرداخت و گفت: اعضای این باند سرقت نیمه شب ها تا اوایل بامداد در نقاط مختلف شهر تهران از جمله، تهران نو، غرب تهران، خانی آباد، مشیریه، یاغچی آباد و ... غالبا با خودروهای خود اقدام به سرقت ضبط، باند، ابزار، زاپاس خودرو و لوازم داخل صندوق عقب خودروها می‌کردند.

  وی افزود: با ارجاع پرونده از سوی دادسرای ناحیه 34 تهران به پلیس آگاهی، تیم‌های عملیاتی از کارآگاهان این یگان برای شناسایی و دستگیری متهمان پرونده آغاز به کار کردند.

  سرهنگ میرزکی ادامه داد: تحقیقات و مراقبت های تخصصی در این زمینه ادامه داشت تا این که مخفیگاه متهمان در محدوده جنوب شرق و همچنین جنوب غرب تهران شناسایی شده و با هماهنگی مرجع قضائی و طی یک عملیات ضربتی و هماهنگ هر شش سارق این پرونده دستگیر شدند.

  معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت، تصریح کرد: متهمان برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند و در تحقیقات از آنها مشخص شد همگی دارای سابقه کیفری هستند و هر بار پس از سرقت‌های لوازم خودرو، اموال مسروقه را به کمترین قیمت در محدوده‌های خلازیر و خیابان جمهوری به فروش می‌رساندند.

  بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، وی اظهار داشت: این سارقان همچنین در تحقیقات صورت گرفته به یک هزار فقره سرقت لوازم داخلی خودرو در محدوده‌های مختلف شهر تهران، اعتراف کردند.

  میرزکی گفت: با بررسی‌های صورت گرفته از سوی ماموران پلیس آگاهی پایتخت، تا کنون بیش از 200 تن از شکات پرونده شناسایی و برای شکایت از سارقان به پلیس آگاهی دعوت شدند.

  معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر با دستور دادیار شعبه دوم دادسرای ناحیه 34 تهران، هر شش متهم این پرونده با صدور قرار قانونی به اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند تا تحقیقات تکمیلی پیرامون سایر جرایم این متهمان و همدستان دیگرشان انجام شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط