برنج

اعلام محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه

عصر خودرو- رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه محدودیت‌های ترافیکی روز ۲۲ بهمن را در مرکز استان اعلام کرد.

اعلام محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، سرهنگ فضل اله شیری  اظهار داشت: در تمام خیابان های اصلی، فرعی و کوچه های منتهی به مسیرهای راهپیمایی در روز 22بهمن از ساعت 8 صبح تا پایان مراسم راهپیمایی محدودیت ترافیکی  اعمال خواهد شد.

  وی افزود: این محدودیت‌ها در تقاطع کارگر به سمت میدان آزادی، تقاطع جلیلی به سمت میدان آزادی، تقاطع مدرس به سمت تقاطع بسیج و از سه راه 22بهمن به سمت تقاطع بسیج اعمال می شود.

   رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه  بیان داشت: همچنین در تقاطع آتش‌نشانی به سمت تقاطع بسیج و تقاطع دادگستری به سمت چهارراه بسیج نیز محدودیت اعمال می‌شود.

  وی با بیان اینکه رانندگان در طول ساعات اعمال محدودیت باید از معابر جایگزین استفاده کنند گفت: 2 خیابان موازی مسیر راهپیمایی خیابان بنت الهدی به سمت خیابان شهدای اشک تلخ و بلوار مصطفی امامی به سمت کوهساری است که همشهریان باید مسیر تردد خود را از درب منزل طوری انتخاب کنند که با محدودیت‌های ترافیکی مواجه نشوند.

  شیری تصریح کرد: به منظور انجام پاکسازی خیابان از خودروها از ساعت 6 صبح روز 22بهمن ماه توقف خودروها در مسیرهای راهپیمایی ممنوع است.

  وی عنوان کرد: در صورت توقف خودروها در مسیر راهپیمایی خودروها با جرثقیل به پارکینگ حمل خواهند شد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط