اطلس خودروکار کلیک

اتومکانیکای استانبول ۲۰۱۹ (۳۰)

بیش از ۴۵ هزار بازدیدکننده متخصص اتومکانیکای استانبول را همراهی کردند

عصر خودرو- رئیس انجمن خدمات پس از فروش محصولات خودوریی ترکیه در مراسم آغاز به کار اتومکانیکای استانبول ۲۰۱۹ گفت: شما شاهد نمایشگاهی هستید که سیزدهمین بار درهای خود را به روی بیش از ۴۵ هزار بازدید کننده متخصص از ۱۸ کشور جهان باز کرده است.

بیش از ۴۵ هزار بازدیدکننده متخصص اتومکانیکای استانبول را همراهی کردند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، وی افزود: صنعت خودرو صنعت بسیار مهمی در ترکیه است و در سال گذشته 19 درصد سهم صادرات را از آن خود کرده است و ما نیز بسیار خوشحال هستیم که سومین نمایشگاه بزرگ دنیا در صنعت قطعات خودرو را با همراهی شما برگزار می کنیم. فقط امیدوارم که تغییر مکان فرودگاه آتاتورک به محل جدید فرودگاه استانبول میهمانان ما را آزرده خاطر نکند. هر چند که به دلیل این تغییر برخی پروازها لغو شد.

  ****
  نمایشگاه اتومکانیکای استانبول در روزهای 15 تا 18 فروردین‌ماه با حضور بیش از 1400 شرکت از سراسر جهان در ترکیه برگزار شد. شرکت دروازه تجارت فراسو، نماینده رسمی مجموعه مسه فرانکفورت در ایران ثبت‌نام و هماهنگی حضور شرکت‌ها و بازدیدکنندگان در این نمایشگاه را بر عهده داشت و پاویون ایران توسط شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران برپا شده بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این نمایشگاه می‌توانید به وبسایت automechanika-istanbul.tr.messefrankfurt.com مراجعه کنید. برای ثبت‌نام در دوره آینده و یا کسب اطلاع در زمینه حضور در دیگر نمایشگاه‌های خانواده اتومکانیکا در سرتاسر جهان می‌توانید از طریق شرکت دروازه تجارت فراسو نسبت به کسب اطلاعات اقدام نمایید. برای این منظور می‌توانید به وبسایت این شرکت به آدرس www.iran-messefrankfurt.com مراجعه کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط