اطلس خودروکار کلیک

اتومکانیکای استانبول ۲۰۱۹ (۳۱)

سرمایه گذاری در صنعت خودرو یک ضرورت برای کشور ترکیه است

عصر خودرو- مدیر اجرایی انجمن سازندگان وسایل نقلیه ترکیه با اشاره به نیاز برای ایجاد درآمد پایدار در ترگیه گفت: سرمایه گذاری در صنعت خودرو یک ضرورت برای کشور ترکیه است.

سرمایه گذاری در صنعت خودرو یک ضرورت برای کشور ترکیه است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، مدیر اجرایی انجمن سازندگان وسایل نقلیه ترکیه ضمن تشکر از شرکت نمایشگاه های فرانکفورت و هانوفر بابت برپایی اتومکانیکای استانبول،گفت:  همانطور که می دانید در دنیایی زندگی می‌کنیم که ارتباطات نقش بسیار گسترده ای در آن دارد، صنایع مختلف نیز پای به پای این سرعت در فناوری ارتباطات باید حرکت کنند‌. ما درآمدهای پایدار از منابع طبیعی نداریم ولی سرمایه گذاری در صنایع مختلف از جمله صنعت خودرو  در داخل و خارج ترکیه یک ضرورت برای کشور ما است.

  ****
  نمایشگاه اتومکانیکای استانبول در روزهای 15 تا 18 فروردین‌ماه با حضور بیش از 1400 شرکت از سراسر جهان در ترکیه برگزار شد. شرکت دروازه تجارت فراسو، نماینده رسمی مجموعه مسه فرانکفورت در ایران ثبت‌نام و هماهنگی حضور شرکت‌ها و بازدیدکنندگان در این نمایشگاه را بر عهده داشت و پاویون ایران توسط شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران برپا شده بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این نمایشگاه می‌توانید به وبسایت automechanika-istanbul.tr.messefrankfurt.com مراجعه کنید. برای ثبت‌نام در دوره آینده و یا کسب اطلاع در زمینه حضور در دیگر نمایشگاه‌های خانواده اتومکانیکا در سرتاسر جهان می‌توانید از طریق شرکت دروازه تجارت فراسو نسبت به کسب اطلاعات اقدام نمایید. برای این منظور می‌توانید به وبسایت این شرکت به آدرس www.iran-messefrankfurt.com مراجعه کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط