اطلس خودروکار کلیک

اتومکانیکای استانبول ۲۰۱۹ (۳۲)

اتومکانیکا؛ فرصت مناسب تقویت روابط تجاری در صنعت خودرو

عصر خودرو- مدیر دپارتمان خودور در اتاق تجاری استانبول با خوش آمدگویی به حاضرین در افتتاحیه نمایشگاه اتومکانیکای استانبول از تبدیل شدن این نمایشگاه به یکی از بزرگترین نمیشگاه های دنیا خبر داد.

اتومکانیکا؛ فرصت مناسب تقویت روابط تجاری در صنعت خودرو
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، وی با اشاره به ایجاد فرصت بسیار مناسبی برای تقویت  همکاری های گسترده در صنعت خودرو میان بخش های مختلف مربوط به این صنعت در داخل کشور بر نقش پررنگ نمایشگاه اتومکانیکا در تقویت ارتباطات تجاری با شرکت های خارجی فعال در این صنعت تاکید کرد.

  مدیر دپارتمان خودور در اتاق تجاری استانبول افزود: همانطور که می دانید در کشورهای پیشرفته صنعت خودرو تاثیر بسیار زیادی بر اقتصاد این کشورها دارد و این اهمیت توجه ویژه به این صنعت را نشان می دهد. آرزو می کنم شاهد برپایی نمایشگاه های بسیار موفقی در این حوزه باشیم.

  ****
  نمایشگاه اتومکانیکای استانبول در روزهای 15 تا 18 فروردین‌ماه با حضور بیش از 1400 شرکت از سراسر جهان در ترکیه برگزار شد. شرکت دروازه تجارت فراسو، نماینده رسمی مجموعه مسه فرانکفورت در ایران ثبت‌نام و هماهنگی حضور شرکت‌ها و بازدیدکنندگان در این نمایشگاه را بر عهده داشت و پاویون ایران توسط شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران برپا شده بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این نمایشگاه می‌توانید به وبسایت automechanika-istanbul.tr.messefrankfurt.com مراجعه کنید. برای ثبت‌نام در دوره آینده و یا کسب اطلاع در زمینه حضور در دیگر نمایشگاه‌های خانواده اتومکانیکا در سرتاسر جهان می‌توانید از طریق شرکت دروازه تجارت فراسو نسبت به کسب اطلاعات اقدام نمایید. برای این منظور می‌توانید به وبسایت این شرکت به آدرس www.iran-messefrankfurt.com مراجعه کنید.
   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط