رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

سردار مهماندار:

از رانندگان قانون‌مند نوروز ۹۸ تقدیر می‌شود

عصر خودرو- رئیس پلیس راهور پایتخت گفت:طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده رانندگانی که فاقد تخلفات راهنمایی و رانندگی باشند مورد تقدیر پلیس قرار می‌گیرند.

از رانندگان قانون‌مند نوروز ۹۸ تقدیر می‌شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، سردار مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت اظهار داشت: با توجه به این‌که در ایام نوروز 98 اقدامات فرهنگی در راستای کاهش تصادفات و انضباط‌بخشی ترافیک سر لوحه کارمان در پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بوده است؛ به واسطه همکاری با بخش خصوصی تصمیم گرفتیم تا از رانندگان قانون‌مند شهر تهران در نوروز 98 تقدیر و تجلیل کنیم. در این راستا طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده رانندگانی که فاقد تخلفات راهنمایی و رانندگی باشند مورد تقدیر پلیس قرار می‌گیرند.
  رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: عده زیادی از عزیزان در مسابقه‌ای که به همین منظور طراحی شده بود شرکت کردند و ما بر آن شدیم تا در همایشی که روز چهارشنبه مورخ 11/02/98 در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد از رانندگان قانون‌مدار نوروز 98 تقدیر و تشکر کنیم.

  سردار مهماندار گفت: امیدواریم که این اقدام فرهنگی و همکاری‌هایی که بخش خصوصی با ما در خصوص ارتقا فرهنگ ترافیک خواهند داشت به فرهنگ مطلوب رانندگی کمک کرده و با این اتفاق مبارک شاهد شهری قانون‌مند با رانندگانی قانون‌مدار باشیم و در برنامه‌های مستمر قدردان رانندگان قانون‌مند سطح کشور باشیم.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط