رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خبر داد:

مرگ ۳۶ تن در حوادث رانندگی شبانه روز گذشته

فقدان توجه به جلو بیشترین عامل تصادفات رانندگی

عصر خودرو-سرهنگ رحمانی گفت: در شبانه روز گذشته ۳۶ نفر در حوادث جاده‌ای جان باختند.

مرگ ۳۶ تن در حوادث رانندگی شبانه روز گذشته
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار کرد: بر اساس تجزیه تحلیل آمار‌ها در جاده‌های برون‌شهری طی شبانه روز گذشته 36 نفر کشته و 298 نفر مجروح شدند. همچنین در درون شهر‌ها نیز هشت تن کشته و 382 تن مجروح شدند.
  به گفته وی بیشترین علل رخ داده حوادث رانندگی در این مدت عدم توجه به جلو با سهم 31 درصدی بوده است.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به مهمترین تصادفات شبانه روز گذشته اشاره کرد و گفت: در پی واژگونی یک دستگاه سواری پژو 405 در شهر قم 2 تن کشته شدند که علت این حادثه در دست بررسی است.

  وی افزود: همچنین حوالی ساعت 16 و 40 دقیقه روز گذشته در کیلومتر 91 محور اسدیه نخواب فرعی دره چرم استان خراسان جنوبی در پی واژگونی یک دستگاه وانت پیکان 7 نفر مجروح شدند که به علت این حادثه تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

  سرهنگ رحمانی گفت: همچنین حوالی ساعت 50 دقیقه بامداد یکشنبه در کیلومتر 15 محور هراز در استان مازندران در پی تخطی از سرعت مطمئنه یک دستگاه وانتنیسان و برخورد آن با اتوبوس مان یک تن مجروح شدند.

  وی از حریق یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر 40 محور بردسکن سبزوار در استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: این حادثه که ساعت 4:30 بامداد یکشنبه به دلیل نقص فنی رخ داد بدون تلفات بود و کشته و مجروح نداشت.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط