پیت استاپ

نماینده مجلس در تذکر به وزیر صنعت،

انبار شدن خودروها به بهانه فقدان آیینه و دستمال کاغذی ضعف وزارت صنعت است

عصر خودرو- عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در تذکری به رضا رحمانی عنوان کرد که انبار هزاران خودرو در پارکینگ خودروسازان به بهانه نداشتن آیینه و دستمال کاغذی مصداق ناتوانی وزارت صنعت است.

انبار شدن خودروها به بهانه فقدان آیینه و دستمال کاغذی ضعف وزارت صنعت است
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷:۰۰

   به گزارش پایگه خبری«عصرخودرو» به نقل از  فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در تذکری به رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد که توقف و انبار هزاران خودرو در پارکینگ شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا به بهانه کمبود قطعه در حالی‌که صرفا دستمال کاغذی و آیینه و … ندارند، مصداق بارز ضعف و ناتوانی وزارت صنعت در اعمال نظارت و وظایف قانونی خود است.

  متن کامل تذکر نماینده شاهین‌شهر به رحمانی به شرح زیر است:

  خلاصه تذکر: توقف و انبار هزاران خودرو در پارکینگ شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا به بهانه کمبود قطعه در حالی‌که صرفا دستمال کاغذی و آیینه و… ندارند مصداق بارز ضعف و ناتوانی وزارت صنعت در اعمال نظارت و وظایف قانونی خود است.

  شرح تذکر:

  جناب آقای وزیر

  واقعیت این است که مدیریت بازار خودرو در دست دلالان و واسطه‌هایی است که فقط به منافع نامشروع خود می‌اندیشند و بعضی مدیران این صنعت مجری دستورات آنها هستند و ظاهراً وزارت متبوع جنابعالی صرفا نقشی جز نظاره‌گری و تماشا ندارد. لازم است در جهت ساماندهی بازار برنامه مناسب ارائه و اقدام لازم داشته باشید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط