برنج

شش سال پیش در چنین روزی

آغاز تحقیق و تفحص خودروسازان منتظر تخصیص بودجه

عصر خودرو- ۶ سال پیش در چنین روزی یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه به محض اختصاص بودجه، کار تحقیق و تفخص از خودروسازان آغاز می شود، گفت: براساس قانون، کمیسیون صنایع مجلس ۶ ماه برای این کار فرصت دارد.

آغاز تحقیق و تفحص خودروسازان منتظر تخصیص بودجه
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصر خودرو»، علی علیپور آن زمان با اشاره به اینکه در حال حاضر موضوع تحقیق و تفحص از خودروسازان در قالب طرح بوده و به ریاست مجلس شورای اسلامی ارائه شده است، اظهارداشت: در طرح مذکور برآورد زمانی، نیروی انسانی و بودجه هزینه ای پیش بینی شده است و به محض اختصاص بودجه کار تحقیق و تفخص آغاز می شود.

  http://www.asrekhodro.com/News/33361
  تست خودرو پیش از خرید، امکان‌پذیر شد
  6 سال پیش در چنین روزی  اعلام شد امکان تست خودرو پیش از خرید نیز برای مشتریان فراهم شده است؛ به‌گونه‌ای که مشتری می‌تواند پیش از خرید هر مدل خودرو، نمونه موجود از آن خودرو در نمایندگی ‌را روشن کرده و در محدوده معینی رانندگی و تست کند.

  http://www.asrekhodro.com/News/33343
  معرفی چری اریزو 7 سدان جدید
  6 سال پیش در چنین روزی اعلام شد چری اریزو 7 سدان جدید به زودی برای فروش عرضه خواهد شد. آن خودرو که با نام چری A4 نیز شناخته می شد قرار بود به موتور 1.6 لیتری با قدرت 126 اسب بخار مجهز باشد و با جعبه دنده 5 سرعته در دسترس خریدارا قرار بگیرد.

  http://www.asrekhodro.com/News/33340

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط