برنج

شش سال پیش در چنین روزی؛

نبود رقابت، اساسی‌ترین مشکل در صنعت خودرو ایران اعلام شد

عصر خودرو- ۶ سال پیش در چنین روزی رئیس کمیته معدن و صنایع معدنی مجلس شورای اسلامی گفت: اساسی‌ترین مشکل در عدم پیشرفت کافی در صنعت خودروسازی ایران انحصاری بودن و نبود رقابت است.

نبود رقابت، اساسی‌ترین مشکل در صنعت خودرو ایران اعلام شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو»،  داریوش اسماعیلی آن زمان در برنامه تلویزیونی شبکه یک سیما اظهار کرد: یکی از مشکلات موجود در صنعت خودروسازی کشور ما انحصاری بودن این صنعت است و اکثریت خودروهای موجود در ایران از شرکت سایپا و ایران‌خودرو هستند. این دو شرکت با هر قیمت، کیفیت و شکلی که بخواهند در بازار عرضه می‌کنند و مردم مجبورند پولی را از چندین ماه قبل به‌حساب بریزند، ماه‌ها در انتظار بمانند و بعد از تحویل هرچه کیفیت آن پایین باشد نمی‌توانند معترض شوند.

  http://www.asrekhodro.com/News/33575

  ارزانی خودرو با استقرار دولت جدید نداریم
  6 سال پیش در چنین روزی رئیس اتحادیه کشوری نمایشگاه‌‌ داران اتومبیل بابیان اینکه برخلاف شایعات مطرح‌شده در خصوص ارزانی خودرو با استقرار دولت جدید، اتخاذ هر تصمیم در دو ماه آینده اثرات خود را نشان می‌دهد، گفت: هنوز مردم به بازار خودرو اعتماد ندارند.

  http://www.asrekhodro.com/News/33600

  رایزنی برای واردات 3 هزار کامیون دست‌دوم
  6 سال پیش در چنین روزی دبیر انجمن خودروسازان با انتقاد از رایزنی سازمان حمل‌ونقل جاده‌ای کشور برای واردات سه هزار دستگاه کامیون دست‌دوم فرسوده به کشور، گفت: این در حالی است که 7 هزار دستگاه کامیون تولید داخل در انتظار خریدار مانده است.

  http://www.asrekhodro.com/News/33547

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط