اوتو ۳۶۰

اماراتی‌ها در اتوبوس هم اینترنت دارند!

عصر خودرو- شهروندان اماراتی در ماههای آینده قادر خواهند بود از خدمات اینترنت رایگان وای‌فای موجود اتوبوس‌های درون شهری بهره‌مند شوند.

اماراتی‌ها در اتوبوس هم اینترنت دارند!
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰:۰۰

   به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، سازمان حمل و نقل امارات متحده عربی با همکاری شرکت مخابرات این کشور به تازگی اعلام کرده است که مسافران اتوبوس‌های درون شهری دوبی و ابوظبی قادر خواهند بود از اینترنت رایگان وای فای بهره مند شوند.

  محمد حمد المهیری، مدیر ارشد اجرایی شرکت حمل و نقل همگانی در امارات متحده عربی در این خصوص خاطرنشان کرده است که پروژه برقراری شبکه اینترنت وایرلس وای‌فای در اتوبوس‌های درون شهری در دوبی و ابوظبی تا سه ماهه نخست سال 2020 میلادی تکمیل شده و به پایان خواهد رسید و بدین ترتیب شهروندان اماراتی در شهرهای مذکور قادر خواهند بود به اینترنت موجود در اتوبوس‌های همگانی متصل شده و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

  بر اساس گزارش tech news network، وی در ادامه اظهارات خود گفت: هم‌اکنون این پروژه اینترنت وای فای همگانی تنها بر روی 10 اتوبوس فعال در ابوظبی قابل دسترسی و موجود است که تا سه ماهه نخست سال آینده میلادی این عدد به 520 واحد اتوبوس شهری و تمامی ایستگاههای اتوبوس مجهز به تهویه هوا و کولر خنک کننده خواهد رسید.

  دوبی همواره یکی از پیشگام‌ترین شهرهای جهان در خصوص ارتقای امکانات شهری به مدرن‌ترین فناوری‌های موجود در جهان به شمار می‌رود که سعی دارد جزو نخستین شهرهای میزبان اتوبوس‌های درون شهری مجهز به اینترنت وای‌فای باشد و در همین زمینه نیز با شرکت‌های مختلفی وارد همکاری می‌شود.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط