هیچ کمبودی در عرضه بلیت‌های اتوبوس نداریم

رشد ۵ برابری تردد زائران در مرز مهران

عصر خودرو- مدیر کل سازمان راهداری گفت: هیچ مشکل و یا کمبودی درعرضه بلیت‌های اتوبوس مرز مهران وجود ندارد و تردد در این مرز ۵ برابر افزایش یافته است.

هیچ کمبودی در عرضه بلیت‌های اتوبوس نداریم
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، داریوش باقرجوان مدیر کل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه شرکت‌های حمل و نقلی در بخش عرضه بلیت‌های اتوبوس هیچ کمبودی ندارند گفت: این شرکت‌ها هر میزان تقاضا در بازار وجود داشته باشد را می‌توانند پاسخگو باشند.

  او با بیان اینکه از 10 مهر ماه 452 هزار نفر زائر از مرز‌های سه گانه عبور کرده‌اند گفت: 130 هزار نفر زائر هم تاکنون از مرز مهران و سایر مرز‌ها وارد کشور شده و خوشبختانه روند تردد در هر سه مرز حالت عادی دارد.

  باقرجوان با اشاره به اینکه از روز گذشته شاهد رشد چشمگیر حرکت زائران به سمت مرز‌های سه گانه از جمله مرز مهران هستیم گفت: تردد‌ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته 4 تا 5 برابر شده و ما هر روز شاهد رشد چشمگیر عبور زائران به مرز‌ها هستیم.

  بیشتر بخوانید:کرایه حمل زائر از مرز مهران تا نجف 4 برابر می‌شود

  مدیرکل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به اینکه زائرانی که قصد خرید بلیت به صورت غیر حضوری را دارند گفت: مسافران می‌توانند از سایت‌های معتبر جهت خرید بلیت اتوبوس اقدام کنند و هیچ آژانس و یا سایتی حق گران فروشی در بخش بلیت را ندارد.

  او افزود: مسافرانی که نمی‌توانند به صورت غیر حضوری خرید کنند قطعا با مراجعه به پایانه‌ها می‌توانند بلیت‌های خود را تهیه کنند و شرکت‌های حمل و نقلی موظف هستند نسبت به تقاضا ظرفیت‌های خود را در بخش بلیت افزایش دهند.

  باقرجوان درباره آخرین وضعیت مرز خسروان هم گفت: به دلیل اینکه محدودیت‌های تردد در این پایانه مرزی وجود دارد مسافران خیلی رغبت به عبور از این مرز را ندارند و در مقایسه با سایر مرز‌ها این مرز بسیار خلوت‌تر است.

  مدیر کل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای توضیح داد: طرح اربعین از 17 مهر ماه آغاز می‌شد، اما به دلیل استقبال و رشد چشمگیر زائران این طرح زودتر آغاز شده و در ابتدای آغاز این طرح مشکلاتی برای تردد زائران ایجاد شده بود، اما خوشبختانه با هماهنگی طرف عراقی تردد در هر سه مرز زائران به حالت عادی بازگشته است.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • ۴۷۰
  • ۴۶۹
  • ۴۶۸
  • ۴۶۷
  • ۴۶۶
  • ۴۶۴
  • ۴۶۳
  • ۴۶۲
  • ۴۶۱
  آخرین بروزرسانی ۵ روز پیش
  آرشیو