اوتو ۳۶۰

پورسید آقایی:

حضور مثبت بهمن دیزل درهفدهمین نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری

گام مهم بهمن در داخلی سازی

عصر خودرو- مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک گفت: حضور گروه بهمن با دو خودروی رونمایی شده ی پلتفرم شیلر حکایت از آن دارد که این شرکت خودروسازی در شرایطی که با تحریم‌های ظالمانه آمریکا روبرو هستیم، توانسته با تکیه بر توان داخلی گامی مهم در عرصه تولید ساخت خودروی داخلی بردارد.

حضور مثبت بهمن دیزل درهفدهمین نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، پورسید آقایی معاون شهرداری تهران و مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک در خصوص هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری اظهار داشت: 74 شرکت داخلی در این نمایشگاه حضور دارند که باید شاهد حضور شرکت‌های بیشتری باشیم؛ هنوز  نمایشگاه به آن سطحی که انتظارش را داریم نرسیده است.
  وی در خصوص حضور شرکت‌های خودروسازی در این نمایشگاه بیان کرد: در این نمایشگاه شرکت‌های خودروسازی بخش خصوصی حضور پررنگی داشتند؛ حضور خودروسازها بسیار خوب بود و باید سازندگان خودروهای نیمه سنگین همچون اتوبوس نیز در این نمایشگاه‌ها پررنگ تر حضور یابند و سایر تجهیزات ترافیکی نیز حضور در این گونه نمایشگاه‌ها را بیش از گذشته در دستور کار خود قرار دهند.
  پورسید آقایی تصریح کرد: در این نمایشگاه از مینی بوس شیلری رونمایی شد که پیش از این شهرداری تهران و اتحادیه اتوبوس رانی هر کدام بطور جداگانه  قراردادی را در قالب 100 دستگاه با گروه بهمن دیزل منعقد کرده بودند.
  وی افزود: ساخت این محصول کاملا داخلی سازی شده است و امیدواریم‌ این روند بهترین فرصت را برای کمک به تولید کنندگان داخلی فراهم آورد.
  معاون شهرداری تهران حضور بهمن دیزل را در هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری مثبت ارزیابی کرد و گفت: این شرکت خودروسازی عملکرد قابل قبولی دارد و با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا توانسته گامی مهم در نهضت داخلی سازی بردارد.
  آقاپور یادآور شد: متولیان باید با حمایت‌های مالی و معنوی به توسعه صنعت خودرو و داخلی سازی آن کمک کنند.
  گفتنی است مینی بوس و کامیونت شیلر بهمن دیزل قرار است به ترتیب با قیمت 390 و 273 میلیون تومان به بازار عرضه شوند؛ هر دو محصول بهمن دیزل براساس استانداردهای یورو 4 و 5 تولید شده‌اند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  آسان موتور
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۸۶
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    • خودرو امروز ۴۸۱
    • خودرو امروز ۴۸۰
    • خودرو امروز ۴۷۹
    • خودروامروز ۴۷۸
    آخرین بروزرسانی ۵ ساعت پیش
    آرشیو