برنج

تمهیدات پلیس پیشگیری برای مدیریت موج بازگشت زائران اربعین

عصر خودرو- رئیس پلیس پیشگیری ناجا، بر اجرای همه جانبه طرح‌های پیش بینی شده، برای مدیریت موج بازگشت زائران تاکید کرد.

تمهیدات پلیس پیشگیری برای مدیریت موج بازگشت زائران اربعین
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سردار محمد شرفی در جلسه توجیهی فرماندهان قرارگاه تاکتیکی محورها و ایستگاه های پلیس که با حضور فرماندهان قرارگاه های فعال در استان های هدف و در محل ستاد فرماندهی قرارگاه عملیاتی ابوذر پلیس پیشگیری ناجا برگزار شد، اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی از تمام توان و ظرفیت های پلیس و سرمایه های اجتماعی استفاده خواهیم کرد.

  وی افزود: با نزدیک شدن به اربعین حسینی و تشرف آخرین زائران این همایش عظیم انسانی به نجف و کربلا، همکاران من در پلیس پیشگیری بی صبرانه منتظر بازگشت زوار و ارائه خدمات به آنان هستند.

  فرمانده قرارگاه ابوذر اربعین حسینی ادامه داد: خیل عظیمی از زوار حسینی تا به امروز از مرزهای چهارگانه به سمت نجف و کربلا و حضور در کنگره عظیم اربعین رهسپار شده اند و آن دسته از زائرانی که بنا به مصلحت سفر خود را کوتاه کرده اند، در کمال صحت و امنیت درحال بازگشت به میهن و عزیمت به سمت شهرهای خود هستند.

  رئیس پلیس پیشگیری ناجا زوار اربعین حسینی را که در حال بازگشت به ایران هستند ملزم به رعایت توصیه و هشدارهای پیشگیرانه کرد و افزود: از زوار عزیر خواهشمندیم همچون سنوات گذشته تا آخرین لحظه از اتمام سفر معنوی خود نهایت همکاری را با خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی داشته تا ان شاء الله سفری ایمن و سرشار از معنویت و در کمال برنامه ریزی و امنیت را داشته باشند.

  وی با اشاره به مهندسی طرح های پلیس پیشگیری برای مدیریت موج بازگشت زائران، ایجاد امنیت در طول مسیر برگشت زوار و برقراری نظم و انضباط و حفظ امنیت زائران را از اولویت های پلیس پیشگیری عنوان و تصریح کرد: با آمادگی کامل و توان خدمت رسانی مضاعف از هر گونه بی نظمی و تهدید احتمالی که حرکت زوار به میهن اسلامی را با کندی مواجه کند جلوگیری می‌کنیم.

  این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: با توجه به حجم گسترده زائران، نیروهای این پلیس می‌بایست با افزایش آستانه صبر و تحمل و همچنین با برخوردی مناسب و در شان آنها خدمت رسانی کنند.

  بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار شرفی ادامه داد: اقدامات نیروهای مستقر در مرزهای چهارگانه برای روان سازی تردد و حفظ امنیت زوار تا پایان زمان بازگشت زائران ادامه خواهد داشت، اما آنچه برای ما مهم و ضروری است، حضور موثر پلیس و پاسخگو بودن به مسائل و مشکلات احتمالی زائران اربعین است.

  وی در پایان از میزبانی مطلوب مردم استان های ایلام، خوزستان، کرمانشاه و دیگر استان های عقبه از زوار حسینی قدردانی کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط