پیت استاپ

کیا سوارها بخوانند

خدمات ویژه اطلس خودرو به مالکین خودرو‌های کیا با تخفیف‌های ویژه در سراسر کشور

عصر خودرو- اطلس خودرو طرح ویژه سراسری بازدید، عیب‌یابی، سرویس دوره‌ای و تعمیرات محصولات کیا را از روز دوشنبه ۲۲ مهر و به مدت ۱۰ روز با ارائه تخفیف‌های ویژه در عاملیت‌های مجاز خود در سراسر کشور آغاز کرده است.

خدمات ویژه اطلس خودرو به مالکین خودرو‌های کیا با تخفیف‌های ویژه در سراسر کشور
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، شرکت‌های اطلس خودرو برای رفاه حال مالکین محصولات کیا طرح ویژه‌ای را با عنوان "طرح سلامت" از روز 22 مهر آغاز کرده است که در آن مجموعه از خدمات با تخفیف‌های ویژه به مالکین تمامی خودرو‌های شرکتی و غیر شرکتی در مجموعه عاملیت‌های مجاز اطلس خودرو در سراسر کشور ارائه خواهد شد.
  در این برنامه سراسری که به مدت 10 روز برپا خواهد بود، تمامی خودرو‌ها به صورت رایگان تست و عیب‌یابی می‌شوند و هر گونه مشکل فنی و یا عملکردی به اطلاع مالک خواهد رسید که در صورت درخواست مالک برای تعمیر آن اقدام می‌شود. علاوه بر این، سرویس دوره‌ای خودرو‌ها شامل تعویض روغن و تعویض تمامی فیلتر‌ها با 30درصد تخفیف در اجرت انجام می‌شود ضمن آنکه تخفیف ویژه‌ای نیز برای روغن موتور کاسترول در این طرح در نظر گرفته شده است. در کنار این، شرکت کنندگان در این طرح می‌توانند از 20درصد تخفیف در خرید مکمل‌های BG و تخفیف تا 20درصدی در خرید فیلتر‌ها نیز بهره مند شوند.
  نکته قابل توجه برگزاری این کمپین خدماتی سراسری از سوی شرکت‌ اطلس خودرو، توجه این شرکت به جلب رضایت مشتریان و مالکین محصولات کیا است به گونه‌ای که در این طرح خودرو‌های غیر شرکتی و حتی خارج از گارانتی نیز شامل شده‌اند. علاوه بر این باید در نظر داشت این شرکت در حالی لیست گسترده‌ای از قطعات مصرفی را عرضه می‌کنند که با مشکلات ایجاد شده برای بسیاری از رقبا و حتی بازار قطعات یدکی، قطعات خودرو‌های وارداتی این روز‌ها به سختی و با قیمت‌های گزاف در بازار یافت می‌شود اما به نظر می‌رسد با وجود تمام مشکلات موجود، اطلس خودرو توانسته با وجود همه مشکلات، نسبت به تامین قطعات یدکی و مصرفی لازم برای محصولات کیا اقدام کند و با این اطمینان، خودرو‌ها را برای شرکت در طرح سلامت دعوت کرده است.
  برای کسب اطلاعات بیشتر از این طرح می‌توانید به وبسایت‌ atlaskhodro.com و یا شبکه نمایندگی‌های شرکت در سراسر کشور مراجعه نمایید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط