برنج

حاصل تلاش صنعت‌گران ایرانی در مقابله با تحریم‌ها:

نمایش میزخودکفایی قطعات ساپکو در نمایشگاه بین المللی قطعات

عصر خودرو- شرکت ساپکو به همراه ۱۲۰ سازنده گروه صنعتی ایران خودرو در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران، افزون بر نمایش دستاوردها، میز خودکفایی قطعات را که حاصل تلاش مهندسان و صنعت‌گران کشور برای مقابله با تحریم‌ها است، به نمایش می‌گذارد.

نمایش میزخودکفایی قطعات ساپکو در نمایشگاه بین المللی قطعات
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایکوپرس، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران با حضور520 شرکت داخلی و 99 شرکت خارجی در فضایی به وسعت 30 هزار مترمربع  18 تا 21 آبان ماه برگزار می‌شود.
  در نمایشگاه امسال که با مشارکت 11 کشور خارجی آخرین دستاوردهای صنعت قطعه سازی به نمایش گذاشته می‌شود، ساپکو همراه با حدود 120 سازنده گروه صنعتی ایران خودرو در سالن های 44 (خلیج فارس)، 40 و 41 نیازمندی‌ها و توانمندی‌های خود در این حوزه را معرفی خواهد کرد.
  ساپکو با دعوت از متولیان شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و با هدف توسعه همکاری‌های دانش محور، فضایی را برای معرفی این شرکت‌ها به بازدیدکنندگان فراهم آورده است.
  نمایش مگاماژول‌های پنج‌گانه خودرو و درصد ساخت داخل آن‌ها، معرفی نیازمندی‌های این صنعت در بخش مواد اولیه و قالب‌سازی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی از جمله برنامه‌های این شرکت برای حضور در نمایشگاه چهاردهم است.
  گفتنی است، در این نمایشگاه، افزون بر شناسایی و دعوت به همکاری از سازندگان برای مشارکت در ساخت داخل قطعات خودروهای سواری، توانمندی‌ها و نیازهای داخلی برای ساخت خودروهای تجاری نیز ارائه می‌شود.چهاردهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران از ساعت 9 تا 17 پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط